Kaikki nuoret (16-23v) porilaiset miehet, meil olis hyvät bileet tiedossa. kaks 16v muijaa pitää joka perjantai bileet keskustassa, ja nyt haluttais vaihteluu naamoihi siel kämpil. ottakaa yhteyttä.
Porilaiset Bilettäjät
bilehile
81401
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Antaako ne muijat takuuvarmasti persettä,ei nimittäin viittis turhaan vaivautua.
voiks mun kaveri tulla se on 44v? sekin haluisi teiltä pimsaa... niin ja onko ne kunnon orgiat? Eli ei väliä vaiks tultaisiin ilman vaatteita vain kalupussitjalassa bilettää!
täällä ois yks 55 ja kiinnostunut nuorista leideistä! Taidatte olla aika rohkeita kun pidätte tälläset yleiset panomeiningit...Miten saisin teiän numeron et voisin soittaa?
Eikö tässä saa**nan kaupungissa ole muutakun vanhoja pervoja!? Ette perkuleet voi antaa nuorten kirjoitella ilman limaisia pas**juttujanne! Henki pitäs ottaa tommosilta.
15, mut se ei kai ole este. Poikuus on tallella. Opit on saatu videoilta, mut ne vissiin toimii. Onks tää juttu tosi kans?
kiitos kun joku viittii ol tota mieltä, ja se oli tosissaa laitettu ilmotus ku halutaan välil uusii naamoi mee bileisii.. no, saa vissii unohtaa ainaki täs kaupungis sen idean, tääl ku kaikki o perversseit.
voi elämä teit teinei...
oikeesti siel o 2 50.v äijää niis teen 'bileis'
hankkikaa elämä...
Varmaan tosi hyvät teinikemut tiedössä...LOL..
Vähän vaihtelua naamoihin siinä kaupungissa, ei onnistu kun bensalla ja tulitikuilla.