ETSINTÄKUULUTUS

Jos nyt ei kukaan loukkaantuisi? Haluaisin täsmentää pienellä lisäyksellä, eli etsin paksuja tai raskaana olevia paksuja naisia.

Löytyyköhän täältä yhtään sellaisia lihavia naisia?
5617
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Olet itse sellainen,kun tarkemmin katsot omaa peilikuvaa.Luulin sinun olevan raskaana vaan olet jo vanha . Tuskin enää sikiät?

Äänestä

Olen paksu ja allit roikkuu.Niin kelpaanko?Ikää on jo kypsästi.

Äänestä
  • Pusi... pusi kyllä kelpaat

    Äänestä

no voi vittu....mee ettiin sitä "panoas" jostain muualta....täältä sitä et taatusti löydä!

Äänestä

Mihin tarvitset?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Paksukaisia etsin kirjoitti:

Jos nyt ei kukaan loukkaantuisi? Haluaisin täsmentää pienellä lisäyksellä, eli etsin paksuja tai raskaana olevia paksuja naisia.

Löytyyköhän täältä yhtään sellaisia lihavia naisia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu