Ikävä Sua

Mun pää hajoo kohta, mietin Sua koko ajan... Haluaisin vaan nähdä Sut ja olla Sun lähellä. Tiedän ettei täällä kirjoittelu mitään auta, mutta en uskalla ottaa yhteyttäkään. Et kuitenkaan halua samaa kuin mä. En haluuu pettyy taas. :(
3245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mulla on vähän samanlainen tilanne :/

Äänestä

Ehkä et pettyisikään. Hän on voinut ajatella sinua yhtä paljon...

Äänestä

Munkin pää hajoo, ei tää ikävä vaan hellitä.:( En kans uskalla enää sanoa toiselle kuin paljon häntä ajattelen ja ikävöin. Kokoajan haluis ottaa yhteyttä, mut ei uskalla ja välillä kun olen ottanut niin pystyn vaan jotain kuulumisia tyyliin kysymään ja eihän niistä sen vastauksista mitään voi sen tunteista päätellä, jos niitä erityisemmin edes on.. Raskasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaipaava n kirjoitti:

Mun pää hajoo kohta, mietin Sua koko ajan... Haluaisin vaan nähdä Sut ja olla Sun lähellä. Tiedän ettei täällä kirjoittelu mitään auta, mutta en uskalla ottaa yhteyttäkään. Et kuitenkaan halua samaa kuin mä. En haluuu pettyy taas. :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu