GALANT

ONKO MITSUBISHI GALANT KADONNUT MALLIVALIKOIMASTA KOKONAAN
5868
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ei tuoda Suomeen.

Äänestä
  • EI AINAKAAN OLLU VEHOLLA TÄNÄÄ. MÄ KATTELIN LANCERIA JA COLTTIA

    Äänestä

Vuonna 2003 Suomeen tuotiin vielä muutama yksilö. Tulivat maahan ns.vahigossa, kun olivat laittaneet liika autoja venäjälle menevään kuormaan.

Tietojen mukaan tuonti alkaa uudellen, kun tehdas esittelee uuden mallin. Sanovat että tämä tapahtuu 2005 lopussa 2006 alussa.

Äänestä
  • EI NIILLÄ LANCERIN JÄLKEEN MUITA OO

    Äänestä

  • KUN SITÄKIN AUTOA NÄKISI TAAS SUOMEN TEILLÄ.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ONKO KADONNUT kirjoitti:

ONKO MITSUBISHI GALANT KADONNUT MALLIVALIKOIMASTA KOKONAAN

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu