Otsikossa se kävikin ilmi,elikkä hakusessa olisi joko hyvä hotelli tai apartsment? mielellään vanhasta kaupungista?
hyvä hotelli tai apartsment lapsiperheelle?
5
434
Vastaukset
- mentalllist
booking.com sinne ne hotellit menneet on
- prahaan
ja muutenkin jos on antaa vikkejä leikkipuistoista ym. niin kiitollisena otan vastaan
- Puistoja on mutta ei
prahaan kirjoitti:
ja muutenkin jos on antaa vikkejä leikkipuistoista ym. niin kiitollisena otan vastaan
Taitaa leikkipuistot olla "kiven alla" vanhassa kaupungissa, ei jäänyt omalla reissulla mieleen että olisin moista missään bongannut.
- voijestas!
Mikä on apartsment???
- Prahassa first time
Voin suositella Hotel akcentia. Edullinen ja luotettava. Unohdin kamerani hotelliin ja suomeen palattuani sitä kyselin. Lopulta lähettivät kameran postissa kun käytännön asiat oli selvitetty. Ei ole maailmaalla mikään itsestäänselvyys. Jäi sellainen kuva mainitusta hotellista että asiakkaasta välitetään senkin jälkeen kun rahat yöpymisestä on saatu.
Hotelli on n.2-3km Prahan keskustasta. Metroassema käytännössä hotellin vastaanoton vieressä. Aamupala ok. Hotelli rauhallinen sekä asiakaspalvelu hyvä. Rehellisyydestä tässä kamera jupakassa saa hotelli suuren plussan.(siivoojat,johto ym)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun704850KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1923800- 1883531
Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?783229Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo502959- 251994
- 241941
- 1811784
- 301686
- 431395