Tehäänkö

sovinto, jos lupaan kirjottaa sulle jatkossakin.

En tietysti tänne, vaan vartalollesi sekavia tekstejä.
5149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

irl, niin laitetaan aselepo harkintaan.

Äänestä

tarjous jollekin. Kukapa ei haluaisi sekavia tekstejä vartalolleen!

Äänestä

Tuskinpa täällä kukaan minun tuntemani kirjoittaa. Ovat tällä hetkellä jossain ihan muualla tonttuilemassa.

Äänestä

Sopii mulle :)

Äänestä

Pistä esimerkki millaisia viestejä, niin katsotaan sitten.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


paremmin saisit selv kirjoitti:

sovinto, jos lupaan kirjottaa sulle jatkossakin.

En tietysti tänne, vaan vartalollesi sekavia tekstejä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu