Rukoilen kohta. Ei ole oikein mielessä mitään.
Jeesus tulee pian.
Rukoilkaa voimaa minulle, jotta kestän yksinäisyyteni. En ole naimisissa enkä mene. Esiaviolllista seksiä en harrasta, ennen kuolen.
Mistä aiheesta rukoilisin?
1
89
Vastaukset
- pelokasta rukoilua
Rukoile vaikkapa kaloja. Neitsyttä ei kannata rukoilla. Jos lukisit toisenlaisia pyhiä tekstejä niin sillon voisit rukoilla itsellesi 72 neitsyttä, vai montako niitä nyt edes olikaan. Ja kyllä se vesimiehenkin aika koittaa pian joten rukoile vaikkapa sitä.
Rukoile siitä että kestäisit yksinäisyyden jotta meidän ei tarvitse rukoilla sun puolesta. Sä nimittäin et ole maailman napa, kuten useat narsistit kokevat olevansa, ja tämän vuoksi mä koen melko hyödyttömäksi rukoilla jonkun anonyymin suomi24 kirjoittelijan puolesta. Ihmisiä kuolee jatkuvasti nälkään Afrikassa ja sä pelkäät jotain yksinäisyyttä Suomessa mistä löytyy McDonaldsin autokaistoja joista saa usein yötämyöten ruokaa. Siwat ja Alepatkin on nykyään klo 23 asti auki.
Uskon että Jumalan silmissä sä olet todella arvokas ihminen jos mietit sitä saatko seksiä ennen kuolemaasi. Et siis todellisuudessa edes usko siihen seuraavaan elämään koska ajattelet vain tätä elämää ja sitä tuletko saamaan seksiä ennen kuolemaasi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614198KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1152762Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo452252Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?291913- 241843
- 281566
- 171420
- 741382
- 1461314
- 311178