nappisilmä (n)

Olet ihanan ärsyttävä
8256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ja omapäinen..kuin myös joku muu..

Äänestä
  • Niimpä tietenkin! Eihän sinulta muuta vastausta voinut odottaakkaan.

    Äänestä

En halua ollenkaan sua ärsyttää. Vain viekoitella viettelevästi, hurmata sydämesi rakastamaan minua.

Äänestä

Kerro lisää ap.

Äänestä
  • Miksi edes kysyit? Näkee sen jo tuosta tekstistäkin, sama paskiainen! Eihän tuosta voi erehtyä millään!

    Äänestä

Kiitos samoin. Koska nähdään? Haluun suudella sua

Äänestä
  • ihan koska haluut.....

    Äänestä

  • ;-) kirjoitti:

    ihan koska haluut.....

    Taitaa olla vanha ruma friidu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


3456cdef kirjoitti:

Olet ihanan ärsyttävä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu