Miksi mieheni tullessa päälleni hän laittaa jalkani yhteeen ja omat jalkansa minun sivuille.. miten tuosta asennosta voi edes työntyä sisääni? Jätkä on muutenkin aika kokematon sängyssä, mutta kai tuollanen nyt pitäisi tajuta.
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
no joo, sitten kun kasvat aikuiseksi, voit tuonkin kokea, yleensä kyllä ensin työnnytään sisään, ja sitten voi vaikka vaihtaa jalat noin päin.. siinä kalu osuu klittaan kunnolla.. monetkin tytöt siitä tykkää..
Ehkä hän koittaa tehdä susta tiukemman tuolla tavalla?
varmaan yrittäää tehä tiukemman ettei työnnä munaansa sisäään ;)
Se on ujo poika joka ei uskalla ehdottaa sinulle pc-jumppaa vaan toivoo hartaasti, että ymmärtäisit vihjeen.
Näinhän se on...
Voisitko itse kenties tehdä asialle jotain? Ei kait sitä tarvi olla kuin joku vahanukke, jota väännetään eri asentoihin?
Silla saa paikkoihin paremmin puristusta...
Mene kontilleen. Silleenhän ne kaikki homot toisiaan nussii. Opasta poikaa ja ohjaa kikkeli pyllyys.
”Miksi mieheni tullessa päälleni …”
Miehesi tykkää tiukemmasta ja siksi puristaa jalkojasi yhteen.
Kyllä se pc-jumppa auttaa prinssiäkin olemaan tiukempireikäinen. Pakaralihasten jännittäminen auttaa myös anuksen löysyyteen. Jos et pian aloita jumppaa niin setä hakee tiukemman prinssin.
Tahon ite isoo ja muhkeeta vehettä mut ei mun miehiltä oo löytynyt ..
hyvin pystyy työntymään sisään,mikä tossa nyt on sitten outoa,TÄH! oon itse tehnyt samaa välillä,se tekee tiukemman tunteen,no kyllä te opitte vielä nää seksin salat,ei kaikki ihmiset ole samanlaisia,seksissä pitääkin olla erillaisia asentoja vaihtelua yms,eihän nää urpot täällä vielä mitään tajua,noh ,kokemus opettaa,miks edes tollasta kysyy täällä palstalla ,täällä näitä "viisaita" riittää,selitätkö mitä tossa pitäisi tajuta?! kalun kun saa sisään voi laittaa myös jalat naisen jalan sivuille ja lykkiä samalla menemään,