hannulle

hyvää joulua ja rauhallista uuttavuotta 2014 keski-Suomeen menee
498
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Se sit meni kaikille k-Suomen hannuille, varmaan?

Äänestä

Yhdelle ja ainoalle :) mutta kyllä tän voi muutkin keski-suomen hannut omistaa :))

Äänestä

Täältä hyvää joulua länsi-suomen Hannulle, vaikka jo toivotuksen rakkaus palstalle laitoinkin

Äänestä

Minäki toivotan Hannulle ihanaa joulua ja uutta vuotta! Ens vuonna nähään!
Ei ole kyllä varmaan samasta Hannusta kyse, mutta kuiteski!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


m:nainen kirjoitti:

hyvää joulua ja rauhallista uuttavuotta 2014 keski-Suomeen menee

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu