Kinkkua kinkkua

Pistelkääs tähän joluskinkkujen hintoja, että tietää mistä ostan, Kiitos.
Siis juhlakinkku.
2198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Cittarit tarjoaa kuulemma ihan hyvätasoisia juhlakinkkuja, sukulaiseni on niitä kovasti kehunut. Jos suolavedessä lilluvaa tanskan antibioottibulkkia haluaa, niin S-Ryhmä on erikoistunut niihin.

Ei tässä hintoja voi kertoa, mutta laatu ja hinta korreloi selvästi. Turussa on myös Mestaripalvi, mutta heidän kinkuistaan irtoaa hirveästi nestettä, on kinkkupussi puolillaan. Korostan, jotta toisenlaisiakin kokemuksia varmasti on, mutta nämä ovat omia huomioitani.

Äänestä

Valitettavasti S-ihminen, joutuu hakemaan kinkkunsa Citymarketita, niin tänä, kuin myös viime vuonna. Jostain syystä Prismassa ei ole kovin paljon kinkkuja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hamon kirjoitti:

Pistelkääs tähän joluskinkkujen hintoja, että tietää mistä ostan, Kiitos.
Siis juhlakinkku.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu