Niin kerropas.
Olenko komea?
kerro
12241
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
mongooli
hän on komea,persoonallisen näköinen,en huomaa muita kuin hänet. Hän on tehnyt vaikutuksen.
katsojan silmissä. Minusta hän on komia ja jotenkin miehekäs.
Olet niin komea, etten ikänä ole moiseen herkkuun törmännyt :) Viimeksi tavatessamme piti oikein keskittyä puheisiinsa, vaikka ihme sössöttämiseksi se välillä meni. Minä joka olen tavaliisesti hyvin sujuvasanainen, unohduin katselemaan silmiäsi, kulmiasi, nauravaa suutasi ja (herranjumala sentään) vahvoja käsiäsi. Nielaisu, änkytystä, hengenahdistusta. En oikein pysty pitkään edes katsomaan sinua silmiin.
joka kerralla, kun näen leveän selkäsi. slurps
eräs ihanaj on aivan järjettömän hyvännäköinen, tuntuu etten ikinä saa tarpeekseni..voisin vaan katella ja katella ja silleen
Hän on mielettömän komea, ja samalla poikamaisen veikeä. Ja se ääni uuuuuuh
katseensa jää seuraamaan sinua, kuin liimautuneena. Niin, miellytät varmasti.
tuna hän ei ole erityisen komea.
En enää kovin hyvin muista minkä näköinen olet kun aikaa viime tapaamisesta on kulunut jo turhan kauan. Muistan parhaiten ne leveät hartiat ja ihanan karisman.
jumalaisen ja täydellisen komea.
kerron henk koht mitä näen/näin kun tapasimme, jos joskus saan tilaisuuden.
ensimmäinen ajatukseni oli ... hmm. aika kiva ;)