Tapsalla paloi hihat

Rauhotu!

3

229

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Lorujaje

      Tätä aihetta täällä kyllä käsiteltiin jo alkuvuodesta jolloin tuo välikohtaus tapahtui. Kohteliasta olisi kysyä lupa kuvaamiseen eikä itkeä sitten Seiskan juoruosastolla kun artisti ei pitänytkään siitä että kännykkä ojossa oli suoraan nokan edessä kuvaamassa ilman lupaa.

      jk. Huvittavaa Seiskalle tyypillistä yliampumista otsikossa "Tapani Kansa kävi käsiksi faniinsa!" No just joo. Eipä tuo oikein käsiksi käymiseltä näyttänyt.

    • Just joo. Joulunakin täytyy tuollasta vnhaa juttua taas nostaa esiin. Kai se on niin ,että kun Tapsa on moiteettomasti hoitanut keikkansa, niin sitten tollanen yks pikkujuttu kuukausien takaa täytyy esiin tuoda, kun jostain aina pitää noiden Tapsan ääliö-inhoajien roimottaa.

    • mitä tuosta

      Kamuni oli paikalla tuolloin, eikä Tapsa kuulemma lyönyt kännykkää kädestä pois, vaan otti sen siltä kuvaajalta ja laitoi sen sen tyypin housujen takataskuun. Eikä tunnelma kuulemma mitenkään erikoiseksi sen jälkeen muuttunut, vaikka Seiska taas jutussaan niin väittääkin.

    Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!

      Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,
      Maailman menoa
      105
      5731
    2. Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa

      (Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys
      Maailman menoa
      65
      2572
    3. Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.

      Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs
      Ikävä
      241
      1585
    4. Kaivattusi nimi vol.3

      Kaipaajankin nimi olisi kiva. 🥰
      Ikävä
      94
      1380
    5. Alkanut tuntua siltä

      Että taisi olla kusetusta koko homma alusta saakka.
      Ikävä
      124
      1097
    6. 6 vkoa kulunut ilman sua

      …ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo
      Ikävä
      8
      901
    7. Viestisi kaipaamallesi ihmiselle

      Mitä ajattelet tilanteestanne tänään?
      Ikävä
      65
      882
    8. Nii, mites ne

      Hampaat??
      Ikävä
      66
      857
    9. Joululahja/Jouluntoivotus

      Millainen kaivatulle
      Ikävä
      75
      798
    10. Salailu jatkuu, poliisi tutkii

      Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää
      Ähtäri
      17
      741
    Aihe