Jos on kiinnostunut tosi paljon natseista ja Hitleristä ja on niiden aatteiden kannalla ja haluais purkaa mieltään niistä ajatuksista. Onko se väärin/hankala aihe muille tjsp vai onko se okei?
Tähän asiaan mä toivoisin saavani monien mielipiteitä.
Pelästyykö lukijat, jos...
onko_okei
1
54
Vastaukset
- Mikkohan se
Jos olet avoimesti ilmaissut kantasi natseista niin lukijaksesi ei ole todennäköisesti liittynyt sellaisia ihmisiä, joita tuo asia haittaa. Jos sellaisia kuitenkin on liittynyt niin he todennäköisesti ei ole lukeneet edes blogiasi vaan ovat liittyneet vain mainostaakseen omaa blogiaansa. Ja siis minun mielipide on että jokaisella saa olla omat mielipiteet ja elämänkatsomukset niin kauan kunhan vaan ei vahingoita muita ihmisiä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1693155
En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1541829Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1461774Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1581641- 771564
Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall3361448Tekisi niin mieli laittaa sulle viestiä
En vaan ole varma ollaanko siihen vielä valmiita, vaikka halua löytyykin täältä suunnalta, ja ikävää, ja kaikkea muuta m781290The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut201258- 1581102
Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek251085