Ihmiseet!!

Onko joku ajamassa haminasta helsinkiin huomenna 27.12.13 ois kaks täysiikäistä ja kissa?
20600
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Kyllä on. Mitä se sinulle kuuluu?

Äänestä
  • No oltais vaan tarvittu kyyti ei muuta!

    Äänestä

Linja-autot liikkuu ihan normaalisti.

Äänestä
  • Ja Haminastakin pääsee linjurilla jopa 5 eurolla.

    Äänestä

Kaikkihan ottaa kyytiin kaksi pummia joista ainakin toisella on lukihäiriö ja kusenhajuisen kissan..

Äänestä
  • Sori nyt vaan ollaan ihan normaaleja 18 v tyttöjä ei oo mitää ongelmia ja kyllähän meillä on järkeä päässä oltais maksettu rahaa niille jotka vievät ja kissa ei haise kuselle vitun äpärä!

    Äänestä

  • Normaali kirjoitti:

    Sori nyt vaan ollaan ihan normaaleja 18 v tyttöjä ei oo mitää ongelmia ja kyllähän meillä on järkeä päässä oltais maksettu rahaa niille jotka vievät ja kissa ei haise kuselle vitun äpärä!

    Koulussa ette kuitenkaan ole viihtyneet.

    Äänestä

Jos rahaa on niin kannattaa satsata linja-autoon. Ja koulun käyntiin , että aloituksenne voidaan tulkita kyytipyynnöksi.
Minä olen menossa jos kissan saa laittaa jesarilla kiinni vetokoukkuun.

Äänestä
  • etkö sitten muuten meinaa mennä? sitte vasta lähet kun liikkeelle kun löydät kissan minkä saa jesarilla koukkuun?

    Äänestä

  • ei pelasta kirjoitti:

    etkö sitten muuten meinaa mennä? sitte vasta lähet kun liikkeelle kun löydät kissan minkä saa jesarilla koukkuun?

    No niinhän kirjoitin. Hahmotusongelmasta tulisi puhua asiantuntijan kanssa. Ja muuttaa pois Miehikkälän takametsistä.
    "kun liikkeelle kun..."

    Äänestä

  • Saatana kusipä sut pitää laittaa jesarilla kiinni! Ja ollan kyl koulussakin ja töissä vitun urpo!

    Äänestä

  • ××××× kirjoitti:

    Saatana kusipä sut pitää laittaa jesarilla kiinni! Ja ollan kyl koulussakin ja töissä vitun urpo!

    Älä mollaa, minulla ei ole muita ihmissuhteita kuin sormieni ja esinahkani hutera liitto.

    Äänestä

Suurtalouskokkiopiskelijoitako ?

Äänestä
  • Toinen meistä jooo ja toinen hammaslaborantti:)

    Äänestä

Mirrit kiinnostais...

Äänestä
  • Meillä vanha uroskissa kiinnostaako on sisäsiisti pötsikunnossa

    Äänestä

  • annetaan kirjoitti:

    Meillä vanha uroskissa kiinnostaako on sisäsiisti pötsikunnossa

    Aattelin kyl vähä nuorempaa... ja tyttö..mirriä. Mut kiitos vaa tarjouksesta-

    Äänestä

ON Monikin. Mitä niin?

Äänestä

Aikuinen kysyy ja lapset vastaa!

Äänestä
  • Se on näin

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Normaali kirjoitti:

Onko joku ajamassa haminasta helsinkiin huomenna 27.12.13 ois kaks täysiikäistä ja kissa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu