naapurin ämmä

olenko pulassa vai t

Talioyhtiössämme asui naapurissa varsin äänekäs, noin minua kymmenen vuotta vanhempi nainen, itse olen noin kolmekymppinen nainen, koulutettu ja toimistotöissä.

Tämä nainen on kaikesta määräämässä ja huomauttelemassa, no kerran menin pyykkitupaan, johon olin jättänyt pyykkiäni pesuun, no se oli siellä jo niitä nostelmassa, oli kuuleman sen vuoro.
Osoitin ehkä vähän mieltä ja sanoinkin jotain suoraan, se sai jonkun pultin ja sanoi, että tommoset nirppanokat ei hälle suuta soita.

Hämmästyin, olin aika sivistynyt ihminen enkä oikein ymmärrä moukkamaista käytöstä, aloin tietenkin protestoida, mutta eihän siitä mitään tullu, se tuli eteen ja tönäisi mut nurin, käänsi vielä selälleen siihen pyykkien päälle ja uhosi, että eiköhän vähän narttua opeteta käyttäytymään.

Olin todella hämmästyny, siinä oli semmonen vyö millä se roimasi minua takapuoleen, tuli vielä siihen ja repi hameeni pois ja alkoi läimiä uudestaan, painoi jalalla selästä ja sanoi, että nyt saat selkään oikein isän kädestä.

Minua ei ole koskaan lyöty, enkö ole joutunut pahoinpitelyn kohteeksi, jotenkin lamauduin, pelko sai yliotteen, en uskaltanut laittaa vastaan, vaan otin mitä oli tulossa ja toivoin ettei kukaan vaan tule katsomaan.

Muutaman kerran se läimäytti, sitten tuli tauko, se veti pikkuhousuni pois ja sanoi, että eihän tästä mitään tule, jos ei peerse ole paljaana, en uskaltanu liikkua, pientä nyyhkimistä ja itkua pusersin ja pyytelin jo anteeksi sanomisiani.

Mutta ei se mitään auttanu, lisää piiskaa alkoi tulla, ei mitenkään erityisen kovin ottein, mutta napakoin ja tasasin iskuin, perseeni oli varmaan ihan punainen, ainakin se tuntui hellältä, mutta se mikä oi kummallisinta, niin pilluni alkoi kastua.

Kuritus jatkui, pillluni vaan kastui, valitus oli loppunut ja purin hammasta, etten olisi alkanut voihkia nautinnosta, mutta alapää eli jo omaa elämäänsä, se nousi ja laski iskujen tahdissa, se halusi lisää ja välittömästi, en vain voinut hillitä himoani, se kasvoi kokoajan.

Nainen lopetti, tajusi selvästi tilanteen, sen röyhkeys ja ylimielisyys oli jotan käsittämätöntä, tuli taakseni ja työnteli kahta sormea sisääni, hieroi klilttaani ja minä voihkin kiihkosta ja halusin lisää, en vain saanut sanaa suustani, no minulta alkoi sitten tulla orgasmi, jota ei pidellyt mikään, nainen naureskeli nartun nautintoa ja jatkoi hiljalleen, kysyi, joko otit opiksesi vai jatketaanko ....

Häpeissäni, kasvoilta punaisena pakenin rappukäytävään, pyykit jäi sillä kertaa sinne ja pakenin kotiin, miehelleni en tietenkään uskaltanut puhua mitään, enkä kehdannut, en edes tajunnut pitäväni tälläisista otteista.

Nyt mietin mitä jatkossa, olenko koukussa, mitä nainen tekee seuraavaksi, kertooko miehelleni, vai keksiikö jotain muuta, ehkä hankkii jotain dildoja tai muuta reksvisiittaa, onko minusta vatustamaan häntä vai haluanko edes vastustaa.

0

2401

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

        Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
        Maailman menoa
        261
        4103
      2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

        Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
        Maailman menoa
        129
        2352
      3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

        Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
        Maailman menoa
        82
        2016
      4. Harmi nainen kun

        olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
        Ikävä
        141
        1501
      5. Hotelli kainuu

        Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
        Kuhmo
        39
        978
      6. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

        Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
        Maailman menoa
        132
        966
      7. Mistä kehon osasta

        Pidät minussa eniten?
        Ikävä
        77
        949
      8. Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?

        Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!
        Luterilaisuus
        335
        889
      9. Pitäis vaan lopettaa

        Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
        Ikävä
        8
        867
      10. J. Rinta-Joupilla jättimäinen veropetosvyyhti

        Seinäjoen keskustan kiinteismiljonäärit olleet jo pitkään ahtaalla ja liittykö J. Rinta-Jouppikin rintamaan? https://yl
        Seinäjoki
        62
        810
      Aihe