hämeenlinna tervaniemi.

kohde voidaan myydä määräalana asuinkäyttöön, se laitettiin myyntiin kilpailutuksen kautta valitun kiinteistönvälittäjän kautta.ja op kiinteistökeskus millä ei todellakaan ole mitään kytköksiä hämeenlinnan kaupungin toimareihin, laittoi ilmoituksen op kiinteistökeskuksen johtajan ulkohuussin sisäseinää ja taas lain kirjain toteutui!
15170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

HYSHYS!!!!!!!!!!!

Äänestä
  • Asiassa ei ole mitään epäselvää, perziggi. Luulet vaan.

    Äänestä

ettekö pöntöt oo huamannu tää on sitä avointa uutta HÄMEENLINNAN MALLIA.

Äänestä

Kuten myös Levigate?

Äänestä
  • Perzulit vieläki kateit ku ei päässy mukaan.

    Äänestä

Pers Ukit on jo luopuneet asian jauhamisesta. Kiemunki ja Käki sen sijaan ovat tehtailleet kunnianloukkaussyytteitä niidenkin puolesta, jotka itse eivät edes ole loukkaantuneet, tai jos ovat eivät itse ole siitä tietoisia.

Äänestä
  • Iltapäivää , kari! Puheista päätellen iisakin viski maistuu!?

    Äänestä

what the fuck? What is this shit? What is perrsikki?

Äänestä

I tell you veri faast. Iisakki says to buy bottle on rhom to kari if scc dont begin. nothing happened yet. No hurry, be faithi

Äänestä

SCC? What the hell is SCC? How its related to persstikki or iistakki?

Äänestä

No zobi, no wori!

Äänestä

Ouh! Now i get that! You mean that SCC is like Can Pack? Big number of money but no job for local citizens?

Äänestä
  • Kattos vaan noi perzukit on saanu osaston Jamaikalle! Vai todisteleeko puolueen ainoa kielitaitoinen osaavansa kieliä.

    Äänestä

Heini i know where you live you fat ugly bitch...

Äänestä
  • Minulta myös paljo terveisiä perzikki Heinille. Koetappa laihtua

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hianoo hämis kirjoitti:

kohde voidaan myydä määräalana asuinkäyttöön, se laitettiin myyntiin kilpailutuksen kautta valitun kiinteistönvälittäjän kautta.ja op kiinteistökeskus millä ei todellakaan ole mitään kytköksiä hämeenlinnan kaupungin toimareihin, laittoi ilmoituksen op kiinteistökeskuksen johtajan ulkohuussin sisäseinää ja taas lain kirjain toteutui!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu