annika

RAKASTATKO MUA JA IKÄVÖITKÖÄ MUA MENNÄÄNKÖ ME JOSKUS VIELÄ NAIMISIIN
460
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Minä toivon että Annika rakastaa sinua ja että menette joskus naimisiin. :)

Äänestä

tohtori.fi auttaa.

Äänestä

olet ärsyttävin hahmo ikinä.

Äänestä

Kiitos.

Menenkin tästä koneelta pois. :)

Mukavaa iltaa sinullekin kaikesta huolimatta vaikka ärsytän sinua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


<<< kirjoitti:

RAKASTATKO MUA JA IKÄVÖITKÖÄ MUA MENNÄÄNKÖ ME JOSKUS VIELÄ NAIMISIIN

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu