miks toi perhepotretti näyttää niin spuukilta? vesa on varmaan saman ikäinen kuin anoppinsa hyi helvata
keskinen
vattu
24481
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Mikä missä?
kato iltamakasiini
En kato
http://iltamakasiini.fi/wp-content/uploads/2013/12/a149.jpg
Keskinen näyttää tuossa kuvassa ihan Peter Frycmanilta. Akka ei ole ihan ruusu
Älä puhu pötyä. Peppehän sentään on hemmetin hyvän näköinen gentleman.
Ei voi ikinä verratakkaan ...
ei kyllä ihan ruusu mutta niin nuori etteikö menis vesan tyttärenä :]
Onko taas Juvosen parittama?
Niin onnellinen perhe noouup...
Vanhan juopon naama, eikä toi Vesku sentään iältään ole mikään vanha.
Vähäiset kykynsä riittävät lähinnä tenuelämään.
Kateelliset ja persaukiset sossun elätit yrittää dissata Vesaa ja Janea..... siinä laisinkaan onnistumatta.
Tumputtakaa vaan siellä peräkammarissa.... niin kuin olette tumputtaneet tähänkin saakka!
Mutta nehän tuovat leivän Keskiselle.
Onhan tuolla ollut noita ulkomaaneläviä ennenkin. Brasilialaiset naiset tiedän. Ei tule olemaan auvoissaa tuo elo. Vajaa vuosi niin alkaa oikeustaistelut huoltajuudesta ja Keskisen kuppaaminen.
Näemmekö taas autodraamaa?
Keskinenhän oli vannotettu pitämään suunsa kiinni raskauden ajan, mutta kun vauvauutinen saatiin ilmoille niin heppu alkoi saman tien jo kitistä lehdistölle, että miksi käytetyt vauvanvaunut eivät kelpaa tuoreelle äidille.
Jatkuvasta valittamisesta,saituudesta ja julkisuudenhimosta siis miinusta, mutta hyvä että on kuitenkin elämäntaparemontilla virittäytynyt isyyteen. Tuo valokuva ei paljoa kerro, kun se on vain yksi silmänräpäys elämässä. Toivottavasti Vesa jatkaa parannuksen tekemistä ja sukulaiset paikkaavat miehen puutteita äidille ja lapselle silloin kun on tarvis.
Vesalle ollaan niin kateellisia :P
Ompas tuo roppa päivettynyt, harvoin käy noin että kasvot eivät päivety.
http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-1288639003649.html
Toivottavasti kylärunkkari ymmärtää pyytää anteeksi merilehmiltä. Onhan se loukkaus vihjata, että jalot eläimet saattaisivat muistuttaa Vesa Keskistä.
Leikkasiko Juvonen napanuoran vai uskalsiko Vesa itse?
Tuleeko lapsestakin samanlainen kiista kuin siitä autosta? Keskisen kehitysapuprojektit eivät ota oikein onnistuakseen. Kantakaa vain rahaa sinne Tuuriin, niin samalla tuette näitä epämääräisiä onnenonkijoita, joita sinisilmäinen aikamiespoika haalii maailmalta.
Kyllä maailmalla saadaan ihmeitä aikaan.
http://www.iltalehti.fi/viihde/2014010917913692_vi.shtml
On ollut nälässä siellä kehitysmaassa....siinä syy.
BRasiliassa on silmäpussit poistuneet, ottaa se oman aikansa sekin.
Brasiliassa Ruotsin Silviakin käy välillä "kaunistautumassa", miksei sitten Keskinen :) On tunnettu maa siitä että joka toinen käy plast.kirurgin pakeilla.
Kyllä Keskinen on niin saita että toi kyllä silmäpussitkin takaisin matkaltaan ja vähän vielä isompina kun lähteissä!