Kyllä niiiin meni metsään...

zuipadui

Rapu ja Vaaka. Ellit sivuilta kokeilin.
- Vaa’an rauhallisen viileä neuvottelutaito voi taltuttaa Ravun pahimmankin mökötyskohtauksen.... Vaan ei meillä. Kyllä se on mies joka mököttää... kuukausi ole mitään!
- Rapu viihtyy kotona perheen ja läheisten ystävien seurassa. Sivistynyt ja kulturelli Vaaka taas kaipaa seurustelua ja verkostoitumista,
Heh heh...kyllä se minärapu olisin jatkuvasti kulussa kun taas tämä toinen osapuoli möllöttäisi kotona tv:n ääressä.
- Kumpikin teistä nauttii rakkauden ilmaisemisesta, ja kaipaa hellyydenosoitusten vastaanottamista.
Eiköhän se näin mene (siis meillä) että minä haluaisin sitä "rakkautta" ilmaista mutta toinen osap. ilmaisee sen "väkinäisesti" seksin aikaan.
- Vaaka antaa Rapua enemmän arvoa romanttisen asetelman luomiselle kynttilöistä hempeään taustamusiikkiin. Ravulle riittää tunteisiin uppoutuminen ulkoisista puitteista välittämättä ja oikeaan tunnelmaan pääsemiseen saattaa riittää vain kädestä pitäminen ja hellä katse.
Siinäkin täysin metsään. Minä se kynttilöitä ripottelen tämän tästä joka paikkaan vaan "ihan sama". Musiikkia kun laitan niin ei mitään noteerausta ;D

Tuli tosta mieleen et oonkohan mä oikeastaan Rapu ;D

1

197

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Raputyttönen

      Kyllähän ihmiseen vaikuttaa moni muukin seikka, esim. minä vuonna on syntynyt, kuuhoroskooppi jne. Vaikka en oo kauheesti perehtynyt, tai ainakaan kovin syvällisesti perehtynyt horoskooppeihin, niin ainakin sen tiedän et aurinkomerkki on "vaan" yks osa ihmistä, tosin voi olla suht hallitseva.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      106
      1281
    2. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      94
      898
    3. Poliisi pamputti Variskankaalla

      Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella
      Kajaani
      31
      814
    4. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      66
      693
    5. Karita Tykkä mennyt kihloihin.

      Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      642
    6. 32
      635
    7. S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan

      S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist
      Maailman menoa
      16
      584
    8. Nainen tosi ikävä sua

      Näkispä edes ohimennen
      Ikävä
      18
      568
    9. Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa

      Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta
      Ikävä
      43
      533
    10. Rakennus myynnissä

      Joko se loppuu mehtä hallitus sumilta?
      Suomussalmi
      10
      476
    Aihe