Patti selässä...

minulla on ollut pitkään yläselässä selkärangan lähellä pieni patti. Nyt se on muuttunut kipeäksi. Epäilin aluksi, että on vain tukkoon mennyt huokonen, mutta kivun takia en ole enää varma. Patti on hieman tumma. Mikä lie kyseessä?
1399
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minullakin on samanlaisia patteja selässä ja jaloisa.En ole vain saanut käytyä lääkärillä poistattamassa niitä. Oletko saanut selville mitä nämä patit ovat? Minua on alkanut mietityttämään kun niitä on ilmestynyt lisää ja kaikki on tummentuneet keskeltä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Patti P. kirjoitti:

minulla on ollut pitkään yläselässä selkärangan lähellä pieni patti. Nyt se on muuttunut kipeäksi. Epäilin aluksi, että on vain tukkoon mennyt huokonen, mutta kivun takia en ole enää varma. Patti on hieman tumma. Mikä lie kyseessä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu