Niin. Haluaisin kuulla mielipiteitänne kun olen vihdoinkin, monen kommelluksen ja matkayhtiömokailuiden sekä monen kuukauden odottamisen jälkeen lähdässä reissuun. Mitä mieltä olette?
Kertokaahan mielipiteitä
6
299
Vastaukset
- Lomille lomps...
Niin, unohdin kertoa että kanarialle olen tulossa. Mitä mieltä olette? Onko ruisleipä halpaa? Entä makkarat? Saako sinappia? Saako duuneille mennä runkkaamaan? Palveleeko taksit suomen kielellä? Miksi ei? Paljon maksaa taksilla Las Palmasista Huertto Bel Loganin keskustaan kolmelta yöllä? Pääsenkö hotellihuoneeseeni sisään ilman avainta? Mitä teen jos vessapaperi loppuu? Saako kaupasta lisää?
- hyvä vitsi!!
Älä hyvä .... mee sinne, siellä ei sitten oo kellään kivaa.
Jos kerrot mitä olet juonut ,voisin ottaa muutaman huikan tota samaa.No en!!
- don Luis
Miksi sinä käytät minun nimimerkkiäni? Olet sen tietenkin rekisteröinyt mutta mitä olen sitä paljon pidempään käyttänyt. Ihmiset tuntevat minut ja rakastavat minua. Eivät sinua. Lue vaikka vanhempia viestejäni jos et usko!
Terveisin: don Luis, se oikea.
- Lomille lomps...
Unohdin vielä kysyä että tarviiko rahaa? Miksei ja kuin paljon? Yh-äiti ja yksi tytär. Mikä brandy on halvin? Miksi All Inclusiven ottaa vaan köyhät pellet? Onko mitään kunnon ravintoloita? Löytyykö halvempia lentoja? Kokemuksia Costa del Hierro Hibiscus - hotellista? Onko tallelokero sähkölukollinen vai ei? Onko siivooja ensimmäinen epäilty? Agatha Christie. Mistä löytyy suomibaari? Onko joku selvin päin? Kuin vähällä pärjään? Ostin osamaksulla.
Vain yksi on oikea.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen
Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️672545Vanhuksen varpaankynsien leikkaus 89 euroa...
Huh huh.......Parturikäynti olisi varmasti ollut 250 euroa? Kallis on suomi nykyään.1892238Anne Kukkohovi. Myy likaisia alushousujaan.
Kuka ihme ostaa jonkun naisen likaisia alushousuja, menee lujaa kyllä tälläkin housujen myyjällä.1312182Onko kaivattusi
kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.482137Viulu vaiennut
Eikö pisnikset suju ? Vai miksi pahin yrittäjä vouhka on "kadonnu" maan alle. 🤣331885Kauanko skuutteja on siedettävä? Ei tietoa liikennesäännöistä, ajellaan miten sattuu ja missä vain.
Kauanko on kestettävä sähköpotkulautojen terrorismismia? Niillä ajelevat eivät tiedä, tai jos tietävätkin, niin eivät vä1941597Nainen, sellaista tässä ajattelin
Minulla on olo, että täällä on edelleen joku, jolla on jotain käsiteltävää. Hän ei ole päässyt lähtemään vielä vaan jost2211546Tänään pyörit ajatuksissa enemmän, kun erehdyin lukemaan palstaa
En saisi, silti toivon että sinä vielä palaat ja otetaan oikeasti selvää, hioituuko särmät ja sulaudummeko yhteen. Vuod171471Kyllä tekee kipeää
Luopua kaikesta mitä on elämässä saavuttanut😞 ei vaan ole enää yhtäkään hiljaista vuorokautta🤬261285Hallitus haluaa sossuhuijjarit esiin tutkimalla ihmisten pankkitilejä
Kuristusote vätkylöiden palleista kiristyy! 😆 Hallitus suunnittelee laajentaa Kelan tiedonsaantioikeutta sosiaaliturva2161119