Kertokaahan mielipiteitä

Lomille lomps...

Niin. Haluaisin kuulla mielipiteitänne kun olen vihdoinkin, monen kommelluksen ja matkayhtiömokailuiden sekä monen kuukauden odottamisen jälkeen lähdässä reissuun. Mitä mieltä olette?

6

328

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Lomille lomps...

      Niin, unohdin kertoa että kanarialle olen tulossa. Mitä mieltä olette? Onko ruisleipä halpaa? Entä makkarat? Saako sinappia? Saako duuneille mennä runkkaamaan? Palveleeko taksit suomen kielellä? Miksi ei? Paljon maksaa taksilla Las Palmasista Huertto Bel Loganin keskustaan kolmelta yöllä? Pääsenkö hotellihuoneeseeni sisään ilman avainta? Mitä teen jos vessapaperi loppuu? Saako kaupasta lisää?

      • hyvä vitsi!!

        Älä hyvä .... mee sinne, siellä ei sitten oo kellään kivaa.


    • Jos kerrot mitä olet juonut ,voisin ottaa muutaman huikan tota samaa.No en!!

      • don Luis

        Miksi sinä käytät minun nimimerkkiäni? Olet sen tietenkin rekisteröinyt mutta mitä olen sitä paljon pidempään käyttänyt. Ihmiset tuntevat minut ja rakastavat minua. Eivät sinua. Lue vaikka vanhempia viestejäni jos et usko!

        Terveisin: don Luis, se oikea.


    • Lomille lomps...

      Unohdin vielä kysyä että tarviiko rahaa? Miksei ja kuin paljon? Yh-äiti ja yksi tytär. Mikä brandy on halvin? Miksi All Inclusiven ottaa vaan köyhät pellet? Onko mitään kunnon ravintoloita? Löytyykö halvempia lentoja? Kokemuksia Costa del Hierro Hibiscus - hotellista? Onko tallelokero sähkölukollinen vai ei? Onko siivooja ensimmäinen epäilty? Agatha Christie. Mistä löytyy suomibaari? Onko joku selvin päin? Kuin vähällä pärjään? Ostin osamaksulla.

    • Vain yksi on oikea.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pyhäjärvi syvällä kusessa

      Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha
      Pyhäjärvi
      142
      1630
    2. Oivallus

      Mitä olet oivaltanut viimeksi?
      Ikävä
      149
      1095
    3. Miten voi sinun

      tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät
      Ikävä
      70
      970
    4. Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?

      Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi
      Sinkut
      330
      924
    5. 68
      753
    6. PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE

      ...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.
      Pyhäjärvi
      56
      733
    7. Väleistä

      Minkälaiset välit sinulla on kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      69
      681
    8. Rakastan sinua mies

      Siksi haluankin vain sinun kanssa sitä.
      Ikävä
      37
      639
    9. Ernest Lawson rehellisenä vaikeasta TTK-tilanteesta: "Vain harvan ja valitun henkilön tiedossa"

      Tanssii Tähtien Kanssa tulee syksyn iloksi ja tiedossa on suosikkisarjan 19. kausi. Tulevalla kaudella nähdään iso uudi
      Tanssii tähtien kanssa
      7
      601
    10. Missä vaiheessa

      Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et
      Ikävä
      33
      581
    Aihe