Itsemurhat Elimäellä

Onko Elimäellä koskaan edes tapahtunut itsemurhaa ?
8527
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

No psykiatrit ainakin luokittelevat autolla kaahaamisen itsetuhoiseksi käytökseksi.
Jos ajat liian lujaa, voit joutua suljetulle.

Äänestä

Johan tokiinsa. Eläinlääkäri aikoinaan, kirkonmies, sit joku ampu ittensä kun kävi kelloja soittamassa. Joku oli kuollut putkaan. Että ei häviä muille kun ruvetaan tutkimaan.

Äänestä

Paljon kylän kokoon nähden. Näistä ei vain lehdet kirjoita.

Äänestä

Muutama autolla tehty pikalähtö kuuluu kanssa kuvioon Välillä yksin , välillä useita.

Äänestä

Aika vähän sellaisia on tapahtunut, mutta mitäs jos tulisit vaikka näyttämään mallia?

Äänestä
  • Mikä on vähän hyvinvointivaltiossa ?
    Mitä itseen tulee niin sen verran on tappouhkauksia annettu ettei tarvi itsen puuttua

    Äänestä

  • eliittisuvut hallinn kirjoitti:

    Mikä on vähän hyvinvointivaltiossa ?
    Mitä itseen tulee niin sen verran on tappouhkauksia annettu ettei tarvi itsen puuttua

    Hittoh! Meilän Kirkonkyläisten ainoo ilo ja riemu on mennä Korian Rautatie-asemalle kattoo kun junii menee ja junii tulee. Ja sen jälkee menee hyppää Rautatiesillalta Kymijokee pää elellä.

    Äänestä

Luettelosta puuttuu varusmiehet jotka ei rässiä kestäneet. Joten sillalta kymeen.
Armeija yleensä esti uutisoinnin näistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jokukana kirjoitti:

Onko Elimäellä koskaan edes tapahtunut itsemurhaa ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu