Suomalainen wrestling promootio Fight Club Finland järjestää jälleen painitapahtuman yökerhö Tähdessa 11.1.2014 (osoite: Fredrikinkatu 42).
Illan pääotteluna on "Survivor Series"-säännöillä käytävä kahdeksan miehen joukkueottelu. Katso aiheeseen liittyvä promovideo: http://www.youtube.com/watch?v=O-vlsimwb4k
Saturday Wrestling Slam II
32
1312
Vastaukset
- MarttaHH
Onkos tämä samaa kun Circuksessa on keväällä? Kauheeta tohinaa,ukot koittaa henkee ottaa tosiltaan. Ihan hullun hommaa.
- Nosturikuski
Tosimiesten hommaa,ei hullujen. Kundit on kovassa kunnossa.Ja kova mimmi on Shanna,ilo silmälle.
Tänne on ehdottomasti mentävä paikan päälle.- anonyymi_Sj9
Ai show on tosimiesten homma? Tosimiehet ei jumalauta näyttele!!!
- joopajoooooo
Vai että show on tosimiesten hommaa?? Tosimiehet ei näyttelee helvetti sentään!
- MarttaHH
Mitä?? Onko muka jotain leikkiä? Niin kuin nyrkkeilykin? Leikkipainia siis. Huonoa esimerkkiä taas annetaan nuorisolle.Sitten ihmetellään kun pojat tappelee. Huolestuttavaa näin naisihmisen näkökulmasta.Ja tässä on elämää nähty.
- Joskusfani
Onks tääl se hulk hoganki? En ees tienny et se on enää elossa :D muistot <3
- Edellinen
Onks tää siis ihan vapaapainia niinku ennenaikoina RAW ja Smackdown :0
- Ineenplus
Empä oo koskaan ollu kattomassa, vaikuttaa aika raa'alta touhulta.
- kakkonenonykkönen
Majalahti jee jee
- Majalahti
Onks tää se Suomen vahvin mies?
- MarttaHH
Kaikkea kans. Nämä sovitaan etukäteen. Miten joku ottaa pataansa vapaaehtoisesti?
- Fanifanifani
Eikä sovitaan. Järkikäteen. Ihan oikeita lyöntejä ym
- Majalahtionpatas
Olen nainen ja ehdottomasti menen katsomaan tuota!! Ihan huippua.
- Roni92
Toi Cirkuksen tapahtuma ens kuussa kyllä kiinnostaa. Kun katsoo pelkästään tuota tummaa kundia Tiny Ironia niin ei sellaisia ilmestystä ihan joka tien kulmasta löydy. Vähintään mä haluan mennä viihtymään jos meen johonkin.
- Luppakorvat
Fanitan Shannaa,kova muija. Suomalainen Heimo Ukonselkä kova äijä. Homma näyttää rajulta,hyvää viihdettä.
- Dane
Täällä myös Shanna fani
- timattiset
Miksi naiset harrastavat nyrkkeilyä. En ymmärrä...Annetaan huonoa esimerkkiä nuorisolle.
- Tontsa88
Tonne on päästettävä, varmasti tule olemaan unohtumaton ilta!
- Timantti3
Haluaako joku nainen tosiaan tulla hakatuksi???? Siinä mallia nuorisolle.....
- Timantti3
Onko naisen näytettävä nykyään nyrkkeilysankarilta? Näin näytetään esimerkkiä nuorisolle.
En antaisi tyttäreni mennä moiseen harrastukseen.
Nyrkkeily ja kampailulajit on miehille.- Yökyökyökyökkkk
Ihan sairaita nämä nykyajan ihmiset
- Safiiri3
Ajat muuttuu. Kansantanhut on taakse jäänyttä elämää. Loistavaa viihdettä,ehdottomasti päästävä katsomaan. Onko liput jo jossain myynnissä?
- Lihaksikas3
Liput hankittu. Pakko nähdä livenä. Ihan eri tunnelma kun telkan kautta. Ja ihan likkaporukalla mennään. Ne lihaksikkaat miehet....
- Vatzu
Asiaa! Hyvä Minmit, siellä nähdään 😉
- HuolestunutVanhempi
Ihan kauheeta! Näin että ne nyt mainostavat jotain hardcore-ottelua tuonne Circuksen tapahtumaan ensi kuussa. Poikani oli ihan liekeissä tästä mutta minä kielsin häntä menemästä kun hän näytti jotain siihen liittyvää youtubesta. Siis ihan hirveätä verilöylyä ja väkivaltaa!
- Sateenkaari666
JOS LAPSENNE ON HOMO NIIN TAUIDATTE HYLÄTÄ
Oon nyt käyny painimassa reilu 4 ja puol vuotta ja minkää näkösiä ruttu korvia (kukkakaali) ei näy ja sellaiset itse haluan! (Ei menisi rahaan mma/paini paihtoihin ) oisko kellää mitää vinkkejä niiden saamiseksi? Oisin kiitollinen jos vastaisitte.
- Nyrkkirauta66
Kohta se on! Pari viikko enää. Huippua viihdettä. Kannatti ostaa liput. Jee!
- Hullufani
HIP HEJ HURRAAA
- Taikanyrkki
Pari viikkoa enää,tuskin maltan odottaa. Huippua että saatiin tapahtuma Suomeen. Toivon ettei jää tähän. Kiertue olisi mahtava homma!
- Marjanpoimija9
Paskan marjat! Ihan turha tapahtuma.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1701083
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän132847- 84783
- 51728
Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55529Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä294525Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?37521Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t215479- 49477
Kalle irtisanoutui
Kävi, kuten odotettiin. Paras ratkaisu paitsi Orimattilalle myös Larssonille. Seuraavaksi joudutaan mittaamaan kaupungin53464