Tää ikävä

tuntuu jo ihan fyysisenä kipuna sydämessä :(
5237
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

LOPETA täällä tämä valitus sillä en tule koskaan olemaan kanssasi.

Äänestä
  • Oletko kenties selvänäkijä, kun mielestäsi tunnistat aloittajan?

    Äänestä

  • Sivusta vain kirjoitti:

    Oletko kenties selvänäkijä, kun mielestäsi tunnistat aloittajan?

    miksi olet kuin piikki lihassa? olen katkeroitunut tänään ja pahalla tuulellakin ollut. mutta miksi kokoajan? et osaa olla iloinen? mikä sinua ahdistaa? miksi olet ilkeä jatkuvasti, tää on hyvää terapiaa avaudu.

    Äänestä

  • halpaan. Miksi aina mua epäilet tuommosista viesteistä?
    Et todellakaan tule olemaan kanssani, siitä MINÄ pidän huolen, mutta arvaas kumpaan se loppupeleissä sattuu pahemmin?

    Äänestä

Minullakin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


heikko sydän kirjoitti:

tuntuu jo ihan fyysisenä kipuna sydämessä :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu