Ilmianto tehty näistä 12/32 tyypeistä!

Tervemenoa teille

Toivottavasti näistä ääliöistä päästään vihdoin eroon! Suosittelen näiden ihmisten katsomaan peiliin ja miettimään elämäänsä, onko se todella niin paskassa kunnossa, että pitää tänne tulla ihmisiä kiusaamaan! Koska nämä ihmiset eivät ainakaan päästänsä ole kovin terveitä, kun täälä jaksetaan päivästä toiseen jauhaa samaa paskaa..

2

135

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Katso sinä peiliin

      Jos et kestä totuutta, niin älä tule tänne Suomi24 palstalle, jonka juttu on nimenomaan se, kun täällä ei kaunistella. Täällä puhutaan suoraan. Siitä sinun ilmiannosta ei ole edelleenkään mitään hyötyä. Katsoppa sinä peiliin ja mieti hei typeriä mielihalujasi. Sinut tässä pitäisi ilmiantaa asennevammastasi.

      • Tervemenoa teille

        Tämä vauvakuume pasta on tarkoitettu juuri nimenomaan siihen, että tänne saa omista raskaushaaveistaan ja muusta kertoa. Menkää te 12/32 tyypit sellaiseen paikkaan, missä voitte kaikki ryhmässä haukkua ihmisiä, mutta tehkää se helvetti muualla kun täälä, minne ette todellakaan kuulu!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mieleni harhailee sinussa

      Uskon että tykkäät minusta. On vain yksi elämä. Silti jään paikoilleni ja odotan että jokin muuttuu. Menin palasiksi, ei
      Tunteet
      21
      5404
    2. Taposta murhaksi

      Mitä tästä tapauksesta tiedetään?
      Kajaani
      50
      1431
    3. Grilli lopettaa?

      Pitääkö huhu paikkaansa että grilli lopettaa lähiaikoina?
      Suomussalmi
      11
      847
    4. Olet nuorempi nainen aivan ihana

      Tykkään susta ihan valtavasti ❤️❤️
      Ikävä
      47
      809
    5. Missä olitte kun oli teidän tähän saakka kaunein yhteinen hetki?

      Me olimme rannalla erään kiven päällä❤️
      Ikävä
      58
      808
    6. Mitä teet nainen

      Jos saat tietää että mies on elänyt yksinäistä ja rauhallista elämää sinua kaivaten, ei ole ollut muiden naisten kanssa,
      Ikävä
      52
      797
    7. Pitääkö luovuttaa?

      Sano nyt edes jotain 👾
      Ikävä
      46
      782
    8. Mitä vastaisit

      Jos kysyisin, että lähdettäisiinkö lenkille yhdessä? Vain sinä ja minä, kaksin? Miehelle
      Ikävä
      49
      776
    9. Joko Martinalla uusi aviomies hakusessa

      Onko jo Raya sovellukseen laitettu uusi vetoomus vetämään... ja mistähän maasta mahtaa olla seuraava sulhasehdokas. Suom
      Kotimaiset julkkisjuorut
      132
      765
    10. Onko oikein? Kaikki naiset "jäivät rannalle" Maajussille morsian -pääsarjasta - He ovat mukana!

      JES, Maajussille morsian starttaa ja tiedossa on tuttuun tyyliin kaksi eri ohjelmaa: Maajussille morsian ja Maajussille
      Maajussille morsian
      8
      754
    Aihe