Hei. Olis 6 päivä lähtö sodikseen. Mutta yksi asia askarruttaa, et ku tuli tossa viime vknloppuna polteltua vähän budii ja en tosiaan koskaan ole saanu edes huumausaine tuomiota niin kysymykseni kuuluukin, et potkitaanks sielt heti auttamatta ulos jos kusipurkista jotain löytyy vai voiko sinne vielä jäädä? Ja käyttö on muutenkin hyvin harvinaista, enkä todellakaan aio intin aikana hiisailla. Vituttaa saatanasti jos ton takii en pääse käymään inttiä. Mut kiitos vastauksista jo etukäteen.
Vastaukset 2
- Vinkkiä
Älä ainakaan mene samoissa pesemättömissä vaatteissa sinne, koska vaikka ihminen ei sitä hajua haista, koira kyllä haistaa. Paikalla tutkitaan laukut ja huumekoira haistaa. Jos se kiinnostuu sinusta, joudut lisätutkimuksiin, jossa ne ihanat rektaalitarkastukset voivat olla realismia. Muussa tapauksessa kusitesti järjestetään vasta myöhemmin.
- aloittaja.......
Eli toiset vaattehet vain päälle niin ei tarvii kuumotella? Mutta siis vaikka koirat kiinnostuski ja jotain löytyy tarkemmissa tarkastuksissa, niin onko se auttamatta soronoo?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1061281
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku94908Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella31814- 66703
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.93642- 32635
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist16584- 18568
Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43533- 10476