taisin vähän suuttua

anteeksi
8156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

muutaa teekkään. seuraavaa kertaa ootellessa ja naisten naurattamista seuraten.

Äänestä

kun kyseessä on vaan pienet tunteet, pahempi ois jos ois kyseessä isot tunteet-

Äänestä

Ja kenelle?

Äänestä

huusitko, löitkö, puhuitko pahaa lähimmäisistä, saitko kiukulle vastakaikua?

Äänestä
  • en

    kiukuttelin täällä palstalla vaan

    Äänestä

  • olin ilkeä kirjoitti:

    en

    kiukuttelin täällä palstalla vaan

    juorut liikkuvat ja pahat puheet helposti yhdistyvät palapeliin väärin.

    Äänestä

Ei se haittaa. Silloinhan sulla on tunteita.

Äänestä
  • kuitenkaan ei tunnu hyvältä että ilkeillään. mahtaako kukaan siitä nauttia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pienet tunteet kirjoitti:

anteeksi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu