Täällä on seksihulluja

Lopettakaa tuo jatkuva vonkaaminen, menkää jonnekin terapiaan hoitamaan itsenne.
6117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

sulla hoitotäti nam;)

Äänestä

vetäisit läskipersees arjen koittaessa jonkun terapeutin tykö, nimittäin sulla on joku ongelma seksuaalisuutesi kanssa/ sitä ei ole.

Seksi kuuluu olennaisesti rakastavaisten välille. Vänkytä sä kukkahattudaiju mitä vänkytät!!!

Äänestä
  • just näin!mä oon ollu 15v suhteessa naisen kans joka ei
    haluu kokeilla mitään.kokoajan kiikarissa joku kiimakoipi!

    Äänestä

  • Seksi todellakin kuuluu rakastavaisten välille.

    Äänestä

  • speaking: onhan netissä vonkaaminen melko säälittävää..

    Äänestä

olisi lisännyt uskottavuutta, nam maisemat.
ikäväähän se on vonkaaminenkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hoitotäti@@@ kirjoitti:

Lopettakaa tuo jatkuva vonkaaminen, menkää jonnekin terapiaan hoitamaan itsenne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu