Gran Canaria 21.2, 2vk

Löytyykö seuraa? Mieluummin aktiivinen, n samanikäinen henkilö, rannalle makaamaan ja pelaamaan , ostoksille, baareihin, saarille ajamaan.. tai ihan itsekseen olla.. En ole se henkilö joka kokoajan seuraa kaipaa ja annan tilaa myös toiselle
3182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Saako sinua nussia dyyneillä ?

Äänestä

Hei! Samankaltaista matkaseuraa myös vailla ja kahden viikon matka helmikuussa suunnitteilla. Asun Oulussa, joten suora lento täältä tietysti mieluisin vaihtoehto, kohdemaalla ei niinkään väliä. Rannalla makaamisesta en niinkään ole innostunut, vaan mieluummin kiertelen, katselen ja ihmettelen, joko vain kävellen tai sitten vaikkapa vuokra-autolla. Omissa oloissanikin osaan olla ja suon sitä samaa myös matkaseuralleni. Baariinkin voin seuraksi tulla, vaikka eivät ne kyllä mitenkään minua houkuta...mutta seurastahan se viihtyvyys on kiinni.

Äänestä

Iloinen 53v mies pääkaupunkiseudulta voisi lähteä viikoksi jommankumman kanssa, tai ehkä molempien... ;)

[email protected]

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nainen 47 kirjoitti:

Löytyykö seuraa? Mieluummin aktiivinen, n samanikäinen henkilö, rannalle makaamaan ja pelaamaan , ostoksille, baareihin, saarille ajamaan.. tai ihan itsekseen olla.. En ole se henkilö joka kokoajan seuraa kaipaa ja annan tilaa myös toiselle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu