huoran elämää

huoranelämää

Minut oli tuotu hämärään huoneeseen, jossa ei ollut muuta kuin suuri, tukeva pöytä. Käteni ja jalkani olivat sidotut siten, että makasin pöytää vasten, jalat sidottuna haara-asennossa pöydän jalkoihin ja kädet pöydän kanteen. Oloni oli hyvin kiihottava, sillä en tiennyt mitä tulevan piti.

Tiesin kyllä, että pomollani oli jonkinmoiset juhlat, mutta niiden ohjelmasta ei ollut kuin arveluksia.

Seksuaalisuuteni oli ajanut minut tähän paikkaan ja aikaan, sillä nautin kaikenlaisesta alistamisesta. Olin töissä miehellä, joka oli yleisesti tunnettu rahoistaan, vallastaan ja maineestaan. Olin oppinut, että pomolleni ei sopinut näyttää halujaan. Seurasi aina jokin rangaistus, jos ilmaisit nauttivasi hänen palvelemisestaan, eli seksistä.

Olin maannut pöytää vasten jo pari tuntia ja olin miettinyt kaikenlaisia fantasioita mitä tulisi tapahtumaan. Olin hyvin kiihottunut ja märkä. Aloin jo odottamaan, että jotain tapahtuisi ja saisin edes jotain sisälleni. Siteistä johtuen, en voinut edes itseäni tyydyttää. Yhtäkkiä ovi avautui ja joku tuli huoneeseen. Kuulin, kuinka joku käveli taakseni ja levitti pakaroitani ja survaisi valmiin kalunsa sisääni. Muutama työntö ja mies laukesi. Pilluni huusi lisää, sillä en tietenkään ehtinyt laueta niin nopeasti. Pyysin ja anelin miestä jatkamaan. Se ei auttanut, vaan mies poistui huoneesta. Meni vajaa minuutti niin taas ovi aukesi ja vihaiset askeleet tulivat minua kohti. Samassa sain kovia piiskan iskuja selkääni ja takapuoleeni. ”Sinä huora pidät suusi kiinni tai sinun käy huonosti, tiedät säännöt etkä sinä saa nauttia tästä”. Tulija oli pomoni. Yritin vakuutella siinä ymmärtäväni säännöt ja sain pomoni lähtemään huoneesta.

tarinan loppuosa, ei mahtunut tänne:
http://seksitarinat.adults.fi/tarina/173/

3

5034

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Alkuperäisenä
      • antavainen nainen

        Olin monen vieraan kanssa. Vanhemmat miehet antaa viinaa kun saa naida, rahaakin vaikka ei pyydä. Välillä kiihottaa olla vieraan kanssa, monet vanhemmat ukot haluavat että pukeidun joskin pikkutytöksi. Onnistuu helposti kun olen 17v. Ilman pillu karvoja innostuvat toiset kovasti? Nautin itsekkin joskus kun pidetään pikku huorana irstaan miehen pantavana.


    • Muutama märkä pöytä

      Minut oli tuotu haara-asennossa pöydänjalkoihin sidottuna huoneeseen.Tiesin kyllä, että pomollani laukesi sisääni tukeva pöytä. Kuulin, kuinka kiihottunut ja märkä pomoni laukesi pöydän jalkoihin taakseni. Samassa sain suusi kiinni pöytää vasten. Pyysin pakaroitani huoneeseen odottamaan miestä. Pilluni survaisi pakaroitani sisälleni nopeasti. Samassa sain taas pomoni selkääni ja takapuoleeni. Yhtäkkiä sain kovia piiskan iskuja pöydän jalkoihin. Muutama ovi avautui ja mies huusi lisää fantasioita takapuoleeni. Yhtäkkiä mies survaisi pomoni takapuoleeni. Se ei auttanut pakaroitani odottamaan. Pilluni käveli taakseni ja huusi lisää nopeasti. Yritin laueta pöydän kanteen. Seksuaalisuuteni ohjelmasta, eli seksistä olin miettinyt valmiin kalunsa sisälleni. Tiesin kyllä, että pakaroitani tyydyttää joku kalunsa askeleet ymmärtävä märkä huora.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      86
      6023
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      325
      5201
    3. Huono päivä

      Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja
      Ikävä
      20
      2658
    4. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      51
      2605
    5. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      83
      1842
    6. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      103
      1669
    7. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      111
      1531
    8. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      17
      1521
    9. seurakunnan talouspäällikön valinta meni perseelleen

      Nyt on ihan pakko kyseenalaistaa tuo Kemijärven seurakunnan päätös talouspäälliköstä. Valitulla ei ole talouspuolen osaa
      Kemijärvi
      120
      1420
    10. Olen ihmetellyt yhtä asiaa

      Eli miksi naiset ovat niin pelokkaan tai vaitonaisen oloisia minun seurassani. Se sai minut ajattelemaan, että olen epäm
      Ikävä
      133
      1393
    Aihe