Petäjävedellä on useampi vanhempi nainen joita olen ihaillut. Sattuiskohan niistä joku kirjotteleen täällä ?
petäjävedellä vanhempaa naista
13
355
Vastaukset
- saima
Se olen varmaankin minä, ketä olet ihaillut, sillä olen tuntenut sen katseen selässäni ja vähän muuallakin. Pistähän tänne osoitettasi, niin kirjoittelen sinulle suoraan.
- Missä liikut?
Jos vähän enemmän kertoisit näistä ihanuuksista niin voisi vaikka itsensä tunnistaa.
Mut ei sit jos toi saima ehti ensin... - HyiSua
Onko siellä Pettäjävedellä muka nuoria naisia ? Olet p$llun tarpeessa tuijotellut vanhoja mummoja, kun muita ei ole.
- Arvioitsija
Täällä pirteä 90-vuotias - kirjoitellaanko vaiko sovitaanko treffeistä?
- Entinen likka
Ihan hulvattomia nuo nykyajan mummot, mikään ei ole niinkuin ennen...:-D
- hot mama
Tule poika s-marketin tuulikaappiin huomenna (torstaina) puolenpäivän aikaan niin me naiset saadaan tsekata kauppareissulla että minkälainen hunksi olet. ;)))
- Mummot hyökkää
Joo, ja katsotaan mihin susta sitten on. Tulkaa kaikki mummelit joukolla!
- kuuma puuma
Ei se uskalla tulla kuitenkaan. Ressukka.
- wiinanoita
On tääl niitä vanhoja wiinanoita akkoja
- Rommel
Onko elämä Petäjävedellä todella näin haulikkoammuntaa ja
vaillinaisen valistuksen varassa vai onko tää pelkkää
yksinkertaisuutta?
-Itse etsin elämän kauniiksi tuottamaa ystävää joka
on valmis suhteeseen,platoniseen tai ruumiilliseen.
Kunhan pidämme molemmat kurista :)
- Pettynyt mummeli
Mikset tullu nuorempi m Äs-marketille? Olin laittanu ihan sua varten uuvet vaaleenpunaset pumpulihousutkin jalakaan. Kävin ne perskules vielä ostamassa Jyväskylästä asti!
- turha reissu
Jos se poika oli siihen aikaan koulussa? Tai moposta bensa loppu? Äiti ei päästänyt? Nyt jäi teinipojalta kaikki ihana kokematta :)))
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Karhuryhmä
Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?283416- 973186
- 763024
Raisionkaaren koira hyökkäys
Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim702958"Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"
Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m532891Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti
Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.862668- 352480
- 572341
Satuit vain olemaan
Ensimmäinen joka avasi minussa sen nähdyksi ja rakastetuksi tulemisen puolen. Pitäisi vain muistaa että et ole ainoa. Se432205- 871971