Ehdoton tyrmäystakuu se olla pitää

Olisiko jossain nyrkkeilyseuraa, jolla on ehdoton "tyrmäystakuu", eli kun siellä käy harjoittelemassa, niin ellei ensimmäinen otteluni pääty tyrmäykseen saa rahat takaisin.
475
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jos sä takuita haluat ostella, osta auto.

Äänestä

saathan sinä toki palkan jos tyrmäät ekaottelussa.

Äänestä

Meille voit tulla.
Takaan että sut tyrmätään.

Äänestä

Joo alottelijat tyrmätään joka seurassa heti sisään astuessa. ET pääse ees tekniikoita reenaamaan kun sut jo joku on tyrmänny...reeneissä tyrmätää alottelijoita Joo..valmentaja usein vielä potkii munille lähtiessäsi tehostaakseen juttua..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


isän maallinen kirjoitti:

Olisiko jossain nyrkkeilyseuraa, jolla on ehdoton "tyrmäystakuu", eli kun siellä käy harjoittelemassa, niin ellei ensimmäinen otteluni pääty tyrmäykseen saa rahat takaisin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu