amanda♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Kaipaan sua
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kaipaatko monia naisia yhtä aikaa ?

Äänestä
  • Joo sitä tää tuleva ylikonstaaapeli tekee

    Äänestä

menetkö sitt finlandiataloon ja miamiin ja gran ganarialle amandan kanssa mustassa smokissa ja turkoosissa iltapuvussa koruina 30000 ja pitkähköt hansikkaat ja soopeliturkki ?
onko ylikonstaapelin univormu seksikäs amandan mielestä
ja joskus kumppani sitten sairaanhoitajan asuun, lyhyeen mekkoon pukeutuneena makuukammarin puolella

Äänestä
  • Ei. Mut seurustella kyllä

    Äänestä

haluutsä mennä avioon 4-9 eri vaimon k ja käydä kalastajatorpalla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


♥♥♥♥♥♥♥♥ kirjoitti:

Kaipaan sua

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu