Penna, älä härnää Virtasta

Penna yrittää kuittailla Johtaja Joni Virtaselle eikä tajua, että Virtanen kertoo kostoksi aina uusia totuuksia, sellaisia, joita Penna ei todellakaan haluaisi julki.

http://www.seiska.fi/Kayttajien-sisaltoja/Kutsu-QX-Gay-Gaalaan/1029414
2163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jännityksellä odotan, mitä Virtanen paljastaa Pennan glamour-elämästä.

Äänestä

Hauskaa tiedossa, kun nämä olmit kirkuvat toisilleen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Virhe3 kirjoitti:

Penna yrittää kuittailla Johtaja Joni Virtaselle eikä tajua, että Virtanen kertoo kostoksi aina uusia totuuksia, sellaisia, joita Penna ei todellakaan haluaisi julki.

http://www.seiska.fi/Kayttajien-sisaltoja/Kutsu-QX-Gay-Gaalaan/1029414

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu