Kaikki Kymco-asiantuntijat (K-yli 15v) ovat siirtyneet tänne keskustelemaan aikuisten miesten tapaan autoista. Aloituksensa kyllä viittaavat, että aihe on vielä "hieman" hakusessa. Nyt Kymco-palsta on täysin hiljentynyt ja Skoda-palstaa hallitsevat tietonsa lähinnä mopon ajelemisesta isän piikkiin, hankkinut joukkio.
Kymco - palsta !
Akipetterin faija
13134
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Eikös Skoda ole vähän niinku automaailman kymco!??
Halppis, muovinen, usein rikki.....
No osa on kyllä jo 18v, täyttäneitä amiksia jotka uskovat tietävänsä jotain autoista, mutta äly ja varat riittää vain muutaman tonnin uittoBemuun.
Amikset ovat usein ihan kunnon porukkaa, mutta amiksenkeskeyttäjät (joita palstalle on jostain siunaantunut runsain määrin) ovat sitten aikamoisen syvältä.
Kymco RS
Kymco-Kyykman on alan miehiä....
Komeesti kyykyttyy Skeida Kymcollakin.
Röhöhöhöhööö!
Joo meilläki tyttö tuli hikisenä kotiin futiksesta ja ekana huus että Kymcolla RS-lintan ohi valoissa! !! kyllä on hyvä tytär, paranee vain!!
" meilläki tyttö tuli hikisenä kotiin"
Oho, suorittiko hän talutuskyykytyksen skootterillaan?
Kova tyttö.
Itse just vein Kymcon vaihdossa uuteen hienoin Skoda octaviaan. Nyt on isikin minusta ylpeä kun minulla on ihan oikea auto!
Niistä octa-vioista vaan lentelee kokoajan kaikenlaista. Kymco on solidi tiivis paketti.
Sen takia ei tarvinnu maksaa välirahaa. Meni kilohinnalla ni ei ollu enää paljoo jäljellä.
En ole lukenut Kymco-palstaa mutta epäilen siellä olevan korkeampi keskustelun taso. Täällä on näitä 0-100 km/h listaavia pojanviikareita joilla ei ole minkäänlaista ymmärrystä autoista.
Kuten Helkaman pitämät www.skoda.fi sivut joissa ylistetään RS:ää "täydelliseksi urheiluautoksi" kun se kiihtyy 0-100 6,8 sekunnissa?