Älä sit tykkää.

Mut sano se suoraan IRL raukkis.
6195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

tykkäänpäs, mutta tässä kohtaa en kerro kenestä.

Äänestä

Täällä helppoa haukkua, mut kokeileppa itse sanoa irl edes jotain tähän liittyvää.

Äänestä
  • voin tulla sanomaankin,mutten viitsi.

    Äänestä

  • jos siitä kiinni. kirjoitti:

    voin tulla sanomaankin,mutten viitsi.

    Just noin ne hommat etenee.

    Äänestä

  • MInäpä olisin ehkä voinut tulla jotain sanomaankin,(jos olisin uskaltanut), mutta ei sen homman jälkeen enää huvittanut.

    Äänestä

Mina en olla missa Irlannissa nyt... ensi viikko vasta!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tilaisuuksia on. kirjoitti:

Mut sano se suoraan IRL raukkis.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu