Kertoisko joku, miten kannuksessa on hammaslääkäri tilanne, kun pitäis paikkata ja ehkäpä juurihoidonkin tarvetta, tk: n kun ei pääse kuin särkytapaukset.
Ja kipukynnyskin on vähän matalalla. Ja hintakaan ei saisi olla kovin korkea. Olisin tiedoista kiitollinen. kokkolassa on kyllä monia, mutta Kannus on lähempänä.
Hammaslääkäri tilanne Kannuksessa.
6
485
Vastaukset
- Hammaspeikko1
Pertti Honkela on paras, siellä olen käynnyt ja käyn vastakin,,,,,,,
- lllaaa
Kulmahammas vanhassa apteekin talossa. Katso Lestijoki-lehdestä palvelunumerosivulta puhelinnumero.
- Leenalla käynyt
Myös Leena Viherkari ottaa vastaan kotinsa tiloissa olevassa vastaanotossa. Ja aika hyvin pääsee hoitoon. Vastaanotto sijaitsee hautausmaan lähellä omakotitalossa.
- kpopopp
Kulmahammas taitaa olla näitä ulkomaisten omistuksessa olevia firmoja...hyvät lääkärit kylläkin, mutta jos haluaa pitää yllä suomalaísta järjestelmää niin yksityiset parempia. Honkela hyvä!
- Kokemusta kaikista
P.H.vähän peloittaa käsittely, K.H:ssa ainakin 2 helläkätistä lääkäriä, L.V. löytää aina uutta käsiteltävää, muuten ok.
- entajua
Kaupungin ham.lääk kuulemma 3 v jono, mä oon jonottanu sinne 5v mutta ei oo vielä tullu kutsua. Joskus siellä käytän lastani ja kovin on hiljaista...eli vois kai sinne asiakkaita ottaa enemmänkin...Mutta miksi ei?! :(
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2195983
Minun rakkaani.
Haluaisin käden mitan päähän sinusta. Silleen, että yltäisin koskettamaan, jos siltä tuntuu. Olen tosi huono puhumaan, m263764- 822607
- 392131
- 331912
- 451878
- 1071775
- 211656
- 271502
Tappajamanne kiinni
Herätys koko Mikkeli! Nyt tietoa kehiin, että saadaan tämä tappaja kiinni!331488