Xsara -98 pulttijako ?

Eli perus 1.6:sen vannejako , ET ym ...
Mamman auto tarttis uuudet kesä(talvi)gummit..
Saa myös tarjota , jos on jäänyt ylimääräisiä.

T : Sam
2481
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Xsara
01->
6.0Jx15
Pulttijako 4x108
ET 18
Keskireikä 65
Tämmöiset olisi ylimääräiset, Talvirenkailla 5-6mm pintaa, h.95€

Xsara
9/97-3/01
5.5Jx14
Pulttijako 4x108
ET 24
Keskir. 65

http://www.kraatz.fi/vanne-index.htm

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sam kirjoitti:

Eli perus 1.6:sen vannejako , ET ym ...
Mamman auto tarttis uuudet kesä(talvi)gummit..
Saa myös tarjota , jos on jäänyt ylimääräisiä.

T : Sam

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu