Varokaa filatelistit!
Aion käräyttää teidät kuitittomasta postimerkkien vaihtelusta!
Verottajalle on toimitettava kuitti !!!!!!!! Silmä valvoo !!!!!
Postimerkkeilyssä liikkuu miljoonia ja sellainen rikosten tehtailu on
asetettava suurennuslasin alle.
Postimerkkeily verolle! Kuittitarkastus iskee!
10
260
Vastaukset
- ei alv myyjä
alv-myyjät !
- dziisus tätäkin
Siis aiot, mutta tyypillisenä Suomi24 huutajana et tee kumminkaan mitään. Postimerkkeilyssä ei liiku miljoonia. Nyt haluan tietää laillisuusyhteiskunnan kannattajana mitä ovat ne "sellaiset rikokset" jotka laitat suurennuslasin alle etkä ilmoita poliisille?
Muuten, uusista veroista päätetään eduskunnassa.... - Anna palaa
Eiköhän niistä verot ole maksettu jo ostettaessa, millos olet vaihtokaupassa kuitin saanut? Ai niin, kun tekopimppi vaihtui dildoon.
- Miljjuunia lompsassa
Mene kuntouttavaan työtoimintaan - jo loppuu harhaisa elämänmeno.
- K utiustunu K ulli.
Ootko suanu pi llua viimeaikoinazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Voe tokkiisa kumminniii!- Akat jätet. RAUHAAN!
En, mutta ritareita osastolta Ruskean reijän ritari, on huomaani päätynyt muitakin -saati tuo preidenttiehdokkaan pienikokoinen, väkivaltainen "puoliso"!
- VEROOOOOOOOOOO
Jos saisit ensin nuljun lentämään: mulla ei valvo edes lähes sokea persereikä...
- Pumpattava Barbara
Varo vaan ittees ja nuku yös eläkä höpäjä joutavia.
- PostiErkki ALV 0
Tämä Suomi24 keskustelualue on siitä kiva että tänne voivat myös avohoitopotilaat kirjoitella, Eläköön Tasa-arvo!
- Näin se menee Polski
Laitetaan ensin se viinan myynti kielto ennen kuin tällaisiin yh höpötyksiin lähdetään paljonko valtiolle tulee velkaa nuista juopoista? entä sitten viinoista ja kaljoista enemmän maksua kuin tuloja. Järki käteen säännöt mäkeen etelän vetelä!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit1126945KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3916621Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei653337Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521282889Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1092484Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään382039- 1251834
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro211697Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1821367- 741257