Missä porissa on cannonball kerhotilat?
http://yle.fi/uutiset/poliisi_huolissaan__valmistautuvatko_rikollisjengit_valienselvittelyyn/7017212
Porin liivijengit
36
6498
Vastaukset 36
- Krjalasta
Porissa on Avengrs. Pelottavia poikia :D
- Anonyymi
Onko tämä se Eero Aven Generations
- Support Cronos
Rauman Cronos vetää turpaan näitä pellejä.
- Krjalasta
Ei pärjää Avengersin pojille, ne on niin hurjia, on ne hurjia.
Menkää vaikka kattomaan Karjalasta kajahtaa kadulle.
Muutonkin ne on hurjia, ne on melkeen kaikki tehny konkankin ja ne jokka ei viel oo tehny, tekee sen varmaan kohta. Ne voittaa kaikki bampiitit ja helvetin västäräkit ja kanuuna sankarit kuule mennen tullen. Ne on kato Kingejä!! - 204
Ei kyl rauman cronos vedä ketään turpaan,hah hah!!
- Anonyymi00031
204 kirjoitti:
Ei kyl rauman cronos vedä ketään turpaan,hah hah!!
Kukaan ei pärjää Ketälle :D
- pam pam ja poks
Jos haluavat selvitellä välejään, so what? Ei nuo tavallista tallaajaa haittaa mitenkään.Valtion pitäisi järjestää selvittelyyn jokin paikka ja tila jossa saisivat rauhassa toteuttaa itseään.
- Maitoooo
Kyllä ehdottomasti kovin on porin konepyöräklubi. Nimikin herättää jo pelkoa ja saa heikommat pissimään punttiinsa.
Ja voi kauhea niitä violetteja värisävyjä jengiläisten vaatteissa. Toivottavasti en koskaan joudu hankaluuksiin heidän kanssaan, voivat ottaa vielä kengän pois jalasta ja lyödä...... sukalla.- Krjalasta
Ei vedä vertoja Avengersin pojille... ne ottaa kuule ja heittää vielä sen sukankin pois ja pistää sut haistaa niiden varpaat, siit on kuule leikki kaukana, on se.
Ja jos ei sekkää auta, niin ne voi kuule soittaa vaiks niitten isille ja ne tulee ja joudut haistaa viel niidenki varpaat, tosin siinä vaiheessa yks niistä onkin jo pissiny pöksyyn ja yks on lähteny äitinsä kanssa kottii, vai oliks se sittenkin sen muija, vaikee erottaa ja se yks on lyöny ite päänsä kattoon ku on nii pitkä, eikä sil muut kankeet sit ookkaa ku käytös, mut jos se yks jolla on nakkilan suurin mopo tulee sin ni sit kyl jo kannattaa pelät ja oikee tosi paljo. On ne kuule hurjii, on ne.
Ja viel kauheit bissnismiehii kans. - Maitoooo
Krjalasta kirjoitti:
Ei vedä vertoja Avengersin pojille... ne ottaa kuule ja heittää vielä sen sukankin pois ja pistää sut haistaa niiden varpaat, siit on kuule leikki kaukana, on se.
Ja jos ei sekkää auta, niin ne voi kuule soittaa vaiks niitten isille ja ne tulee ja joudut haistaa viel niidenki varpaat, tosin siinä vaiheessa yks niistä onkin jo pissiny pöksyyn ja yks on lähteny äitinsä kanssa kottii, vai oliks se sittenkin sen muija, vaikee erottaa ja se yks on lyöny ite päänsä kattoon ku on nii pitkä, eikä sil muut kankeet sit ookkaa ku käytös, mut jos se yks jolla on nakkilan suurin mopo tulee sin ni sit kyl jo kannattaa pelät ja oikee tosi paljo. On ne kuule hurjii, on ne.
Ja viel kauheit bissnismiehii kans.Ni.
- Kelan tuella
Mitä nää Avengersin pojat ja entäs ne yee haw? Jotain helvetin enkeleitä vai mitä?
- veljii muka
No nää avengerssit o paljo pahempii ko bambiitit. Ne syö omiaanki. Niil sit muut yhteist ookkaa ko muijat ja rahapussi.
- Anonyymi00029
Eiks ne ole jotain Leineperin näytelmä ja teatterikerhoa,tms??
- ajatustenlukua ym.
Nää avengersit on supersankareita
http://static.comicvine.com/uploads/scale_super/11112/111128631/3501752-the-avengers-1235-wallmages.jpg- hiimannit
Hhhahhahahahahaha, toi oli hyvä hhehehehhehehe.
- ne porinlaiset
- AinaSeMielessä123
Oihh! Onkohan ne hottiksia. Itse tykkään, kun komeat miehet huristelevat harrikoillaan. Kyllä silloin alkaa minhu sykähtelemään. En löytänyt netistä kuin ''Karhu MC Pori'' Voi kun pääsisi tällaisten pyörän taakse. Toivottavasti eivät ole kovin nuoria. Voin jo tuntea kesäisen tuulenvireen hyväilevän herkkää minhuani, kun enhän tarvitse pöksyjä lainkaan kesäisin. Hame hulmuten korvissa minä harrikan takana..hmmm mmmmh. Ihanaaa. Räps räps.
- coitus inter
Äiti, tuo räpsää römpsäänsä.Tuo vibra hänelle,
- ArjanTalli
Jokoos kaik konepyärälääset o höylänny Arjaa?
- Anonyymi
Ei kai ne kaikki vielä oo. Sää oot tainnu jäädä ilman. Ottaako pattiin?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei kai ne kaikki vielä oo. Sää oot tainnu jäädä ilman. Ottaako pattiin?
En koske ryppyisiin mummoihin
- Nihhhk
Yee hawk on kovia ukkoja
- on-ne
On ainaki kovempia ku jotku Konepyöräläiset.
- Anonyymi00030
"Kovia"homoja.
- Anonyymi00035
Siis,esittää jotain kovaa,oikeesti paskhousu
porukkaa..
- McVapaabetoni
Onkos ne jo fuusioituneet..meinaan Konepyörö ja TPK:n oma Mc. LeStadBrotherHoot? Sielä ois meinaan sitte vast kovvii päällköit ja puheenjohtaporukkaa!
- Nahkajohtaja
Toivottavasti eivät "fuusioidu" julkisilla paikoilla lasten ja perheiden nähden.Kai heilläkin joku saunatila siihen on?
- Pohojoiruattia
Mut tää TPK porukka...siin vast kovii niil on kaikki helppo ja ne on tehny kaike maailmas...mikää ei oo ylivoimane kunhan vaa ei itse jour tekkee et vaa päällikköhommat....mittää tavallisia hieltä haisevia. Suusta ulostetaan kovaa, löysää ja ripulia....hampaat vaa o kunnos kun viinaa salaa. Muu Suomi ehkä ymmärtää paremmin kuin jopa porilaiset veronmaksajat: pithää pettää näitä saathana eteläimmeissii viakkaurel ja PETOKSELLA nussimaha ja rahoihi sitte myähemmi
- Nimimerkkix
Kovvoo hommoo sano pohjoissavo lestantti ku ruåttalais savolaissii söi!
- Anonyymi
Porin Kaupungin Akkamafia on yx liiviporukka
- Anonyymi
Kautta Arno-Maijan sukuelimen mitä juttua taas
- Anonyymi
Voi vee sentään kaikki hd-jengiläiset.
Jääneet pienenä ilman äidin tissiä.
Otan osaa. - Anonyymi00032
Kakaa!
- Anonyymi00033
Porissa on yksi vaarallinen liivijengi MC PROSTATAS GAY
- Anonyymi00034
Karjarannassa ne hampaattomat lusmuaa.
- Anonyymi00036
MC BUBREBOYS on kovia
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hallituksen järjestämä spektaakkeli tuo vessanpyttykeissi
Että olisi kymmenien kansanedustajien kodeissa käyty ihan tuosta vaan, eikä kukaan kansanedustaja kerro niin käyneen, va3731486Sysmän "ilon päivä"
Ja taas palaa hirveä määrä verorahoja, ihan turhaan soopaan. Eikö nämä jotka kuntapolitiikassa valittavat ja tuhoaa vaan801015Timo Vornanen.
On siinäkin yksi täystampio. Eipä ihme, että persukannattajat sen eduskuntaan äänestikin.88920Uskon, että saataisiin kaikki selvitettyä
Mutta yhteys on jäissä, minä olen jäässä, enkä osaa tai uskalla enää lähestyä. Se vaan on niin. Naiselta Jos ei ole hyvä61833Riitastako pelastaja
Riitta jätti hakemuksen. Hyvä niin. On ainakin yksi mistä ottaa. Pertsa ei taida aikuistua koskaan ja Pekka hoiteli silt49738- 121705
Joka ilta mietin
sua❤️Mitä teet, missä meet? Kaipaatko yhtään? Yön tullen toivotan mielessäni sulle hyvää yötä ja aamuisin huomenet. Joka38702- 53668
- 50616
Tässä ovat Elämäni biisi -vieraat lauantai 3.10. - Yksi vieras on todellinen suomalaisten suosikki
Jos menisit Elämäni biisiin, mikä olisi elämäsi biisi ja miksi? Elämäni biisi tulee suorana lähetyksenä Tampereelta. K10598- 35594
Luottamus
Luotan vain siihen mitä tapahtuu IRL. Anonyymipalstan vihjailut eivät merkitse minulle mitään.95562- 45557
- 50545
- 32531
En voi kertoa meistä kenellekään
Minulla on ikävä sinua mies.. Oon yrittänyt taas unohtaa, mutta silti tulet mieleeni lähes päivittäin. Eihän meitä voi o33528Kadutko mies sitä miten reagoit?
..siihen sotkuun, jonka jälkeen mikään ei ole ollut kuin ennen. 🥺48525Millaisen talvitakin haluaisit?
Talveen vielä aikaa, mutta talvitakit tulleet kauppoihin. Millainen olisi unelmiesi talvitakki? Itse tykkäisin jostain84495- 48479
- 80470