Olet oikea namupala-ei voi muuta sanoa,,,
Murtumaa ei ole ikävä, mutta sitä LL-kaunotarta!:-)
Oikea Tosimies71
24210
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Sen verran vinkkiä, että hieman alle 30-kesäinen ja LT-koulutettava. Oikeastaan ihan unelmapakkaus. Olin vähän kyllä turhankin rennolla päällä.
ikäsi? Sinä olet syntynyt 1970. :)
se on tehty vaan vanhoihin nahkoihin, ja siks ikäistään vanhemman näkönen.
Ettet vaan kännissä kaatunut? Pistää epäilemään...
En todellakaan huijaa!!
Vousitko kirjoittaa mitä tarkoittaa LL?
No sinä et ole paljoa varmaan kouluja käynyt, mutta minä nyt kerron. LL=Lääketieteen lisensiaatti. LT=Lääketieteen tohtori,,
Oho..taas tuli todettua ettei LL tai LT omaa minkäänlaisia vuorovaikutustaitoja tai sosiaalisia käyttäytymistapoja..edes netissä.
google sanoo kun googlettaa LL:
About 966,000,000 results (0.18 seconds)
Eihän Tosimies mikään lääkäri ole, se on joku yrittäjä tai toimari tai jotain.
Kyllä eräs LL olli kans söpö. Mutta se hävisi. ; (
Kuka nyt murtumaa ikävöisikään tai haluaa.
Nyt nukkumaan hyvän musiikin säestämänä. Hyvä yötä kaikille!:-)
http://www.youtube.com/watch?v=nsMrcqA7NL0
Nukkukaa hyvin.
Minkä niminen kaipaamasi henkilö on?
No en tietenkään voi sitä kertoa, mutta olen rennolla tuulella ja sanon että etunimi alkaa E-kirjaimella.
vieläkö se tuokin onneton tänne tuli lesoomaan
Koetahan päästä elämässä eteenpäin muka tosimies! Lähde opiskelemaan lääketiedettä niin saat tasoistasi seuraa-ehkä?
Mikä ihmeen pakkomielle sulla on lääkärinaisiin? Tai no, olethan niitä perusteluja täällä joskus esittänyt, ne ei vaan oikeen vakuuttaneet. Saattaisit löytää sen unelmanaisesi jostakin muusta ammattiryhmästä.
Niin. Nainen voi olla eri ammattiryhmässä mutta osaa parantaa.
Hih. Kylläpäs porukka älähti minun come backista!:-)
Mistä come backista? Täällähän säKIN oot kokoajan notkunu, eri nikeillä vaan.
Taitaa olla tylsä työpaikka kun aamusta seuraavaan aamuun joutaa naputtelemaan koneella.
Se miksi yritän etsiä LL-kaunotarta,,,
-Ensinnäkin en ole vielä koskaan tavannut täysjärkistä VAPAATA sellaista.
-Toiseksi ovat paljon töissä ja näinollen riitoja ei ehkä ole niin paljon
-Kolmanneksi eivät kerjää rahaa-luultavasti
En tiedä oliko tuo tapaamani kaunotar ensimmäisenä mainitsemaani, mutta mikäli ei mene treffeille ei voi koskaan tietää.
Eikös aika hyvä idea olisi mennä kahville ja vasta toisilla treffeillä romanttiselle illalliselle sisäileen ja punaviinin, sekä jälkiruoaksi voisimme nauttia sitten toisistamme. Luonnollisesti sillä ehdolla, että niitä toisia treffejä edes koskaan tulisikaan.
OIkein sitä perimmäistä syytä en luonnollisesti edes kerrokaan. Ehkä osittain en tiedäkään mistä tässä on kysymys. Mistään pakkomielteestä ei kuitenkaan ainakaan omasta mielestäni ole kyse-kait sen ulkopuoliset paremmin tietää?:-)