siä ihana risteilyllä :)

Sitä yötä oisin halunnu pitkittää...
6338
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

No niin mäkin!!! Jotenki ujostelin ja menin puihin,enkä uskaltanu pyytää numeroa. Sen verta upee olit!

Äänestä

Monella on ollut "kivaa" risteilyllä, mut harvoilla niin kivaa, ilman "kivaa" ;)

Äänestä

jees jees

Äänestä
  • Jep, pakko samaistua.

    Äänestä

  • Siljae kirjoitti:

    Jep, pakko samaistua.

    Hmm... Vieläkin pyörit mielessäni;)
    Sinä Helsingistä, minä muualta... Mitäköhän elämä vielä tarjoaa? ;)

    Äänestä

En muista enää laivaa. Ehkä kuitenkin oli viikkari...mut niin kauan sitten, et voin muistaa väärinkin...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


long island kirjoitti:

Sitä yötä oisin halunnu pitkittää...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu