apua ahdingossa vastaus sossuun

Jos olet rahaton.hampaat huonot,hae arvio ja sossu maksaa tekarit.sama jos on näön kanssa ongelmia.silmälääkäriin ja lasit sossu maksaa.jos lähiomaisen hautajaiset puku sossusta.samoin lasten vaunut jos perillisiä tulossa.
193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No näinhän se menee. Minusta HÄDÄSSÄ OLEVAA pitää auttaa. Eri juttu sitten ne, ketkä voisivat kuntonsa puolesta olla töissä, eivätkä edes yritä hakea niitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rahaa likoon kirjoitti:

Jos olet rahaton.hampaat huonot,hae arvio ja sossu maksaa tekarit.sama jos on näön kanssa ongelmia.silmälääkäriin ja lasit sossu maksaa.jos lähiomaisen hautajaiset puku sossusta.samoin lasten vaunut jos perillisiä tulossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu