tää Hpoiko nostelee niinpaljo omia aloituksiaan että saa ajettua toiselle sivulle haluamansa toisten ketjut. Kaikki porsaanreijä hää löytää ,on niinko lapsi joka törmää joka suuuntaan. Aivan kauheaa. Kuka tatä sietää ?
No onhan se nyt kauhiata.
öhr
1062
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Kyllä vaan löytyy puolustajia, lasken ne samaan nippuun.
Kokeillaanko kerran vastata samaan tyyliin nimitellen ja halveksuen
En ole enää pitkiin aikoihin avannut mokoman mätämunan avauksia.
en minäkään
Puolustajia löytyy, niiden avulla jatkaa.
M.onika ainakin.
ja kaksi muutakin.
Että sm moitti hänen pois ajajia ja ss vastaillut ystävällisesti. Hän kirjoittaa paljon, mutta ei se ole kielletty. On täällä muitakin jotka asuu palstalla, joka väliin tunker itseään , vaikka harvoin on omaa ketjua. Tuolla eräs pyytää jjoutavaa avaamaan taas uuden ketjun , itseään varten selvästi.
ai olet nähnyt että sellaisia ne ovat, voi voi sentään,juoruakkahan olet, no kukas se taas se eräs oli etkö sen nimeä tiennyt.
Aivan oikein ,,, puolustan kyllä kun kaikki muut ovat kuin susilauma yhden kimpussa, menkääs itseenne miltä tuntuisi kun jokainen hyökkää kimppuun, ja haukkuu louskuttaa, tietämättä ja tuntematta henkilön taustaa ollenkan näitä suunsoittajia kyllä piisaa kunhan yksi ensin alkaa, niin loput seuraa perässä.
Satuin iltayöllä 10.01 lukemaan Ksantipan kirjoittaman viestin jossa kirjoittaja avasi oman elämänsä tilanteen, sairaudet ym. Jos juttu on tosi, lieveilmiöt moni saarakkeisina ilmaisuina laittaa ajattelemaan miten parhain elämän arvoista on terveys.
Kun kirjoittaa sadoilla nikeillä on vaara että monet hyvätkin aloitukset jäävät omaan arvoonsa vaikka voivatkin olla haasteellisia. En silti kannata että koko sivu täyttyy yhden henkilön isoilla kirjaimilla aloitetuista jutuista. Punakynää tulisi ylläpidon aika raskaalla kädellä käyttää.
Siinäkö oli puristava kohta kengässä.