henkkamaukka

Mitäpä muut on mieltä keskustan henkkamaukan myymälästä? Kävin siellä pitkästä aikaa ja lähin melko äkkiä poiskin. Siis voi juma ,mikä sekamelska täynnä ihmeellisiä rytkyjä. Ihan kun ois kirpparille menny. Ihan liikaa vaatteita sikin sokin siellä täällä, aivan liian pienet tilat.
1146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kieltämättä jotenkin ahdas ja sekava. pukukopit täynnä villakoiria yleensä. itseäni hieman häiritsee. ei ole iso homma imuroida.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hmh1 kirjoitti:

Mitäpä muut on mieltä keskustan henkkamaukan myymälästä? Kävin siellä pitkästä aikaa ja lähin melko äkkiä poiskin. Siis voi juma ,mikä sekamelska täynnä ihmeellisiä rytkyjä. Ihan kun ois kirpparille menny. Ihan liikaa vaatteita sikin sokin siellä täällä, aivan liian pienet tilat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu