Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Hyvältä tuntuu

Käyn silloin tällöin hierojalla. Ja alkaa stondata jossain vaiheessa. Hieroja sitten hieroo mällit. Hyvältä tuntuu. Mutta kait siinä joku kaihertaa, kun kysyn tätä. Mietin, että onko se oikein. Siis onko se niin paha juttu? Seksi vaimon kanssa sujuu.
3105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

taidat uneksia

Äänestä

Käynet mieshierojalla, eikö niin?

Äänestä

Teinipojan päiväuni

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miten on? kirjoitti:

Käyn silloin tällöin hierojalla. Ja alkaa stondata jossain vaiheessa. Hieroja sitten hieroo mällit. Hyvältä tuntuu. Mutta kait siinä joku kaihertaa, kun kysyn tätä. Mietin, että onko se oikein. Siis onko se niin paha juttu? Seksi vaimon kanssa sujuu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu