Samsung Galaxy Ace 3

Kuusenoksa

Kokemuksia kellään?

6

637

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Käpy

      Ei ole vielä paljoakaan, kun vasta ostin 7.1. On melkein parasta, että saat jonkun viereesi opastamaan. Olen eläissäni käyttänyt monenlaisia atk-ohjelmia, eikä tämä tunnu olevan helpoimmasta päästä. Kyllä tämä puhelin tuntuu kuitenkin alkuvaikauksista huolimatta toimivan aivan loogisesti.
      Mutta jospa joku vähän fiksumpi vastaa Kuusenoksalle, voisi vastata myös minulle samalla, mitenkä tekstiviestinä saadun soittoäänen saa puhelimen soittoääneksi?

    • Se pitänee ensin tallentaa kännykän muistiin viestistä.

      • käpy

        Hyvä vapunen.
        Voitko vielä kertoa, että minne mennään ja mitä painetaan alusta alkaen. Tämä olisi tosi kiva juttu.

        Kiitos etukäteen


        Käpy


    • S3 mallissa painamalla viestin äänitettä pitkään ja valitsemalla "Tallenna liite"

    • Kuusenoksa

      Onko tämä Samsung Galaxy Ace 3 jotain vanhempaa mallia vai uudempaa? Tuleeko tähän noita ohjelmisto päivityksiä myöhemmin?

      Samsung Galaxy Ace 3 tai Samsung Galaxy Core plus on tällä hetkellä ne joista harkitsen toisen ostoa. Mutta kun vain osais päättää.

      Saako noihin kumpaankin ostettua jotain suojakoteloita?

    • Samsung harkitsee 4.4 päivityksen laittamista tuolle mallille: http://taskumuro.com/samsung-harkitsee-kitkat-paivitysta-myos-edullisempiin-alypuhelimiinsa

      Ace 3 mallin etuina olisi 4G, sisäisen muistin määrä, keskusmuistin määrä mutta häviää Core plus mallille näytön koolla.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näin lähellä

      Se on näin 🤏 lähellä että heitän hanskat tiskiin sun kanssasi.
      Ikävä
      76
      3418
    2. Kerro jotakin hauskaa. :)

      Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)
      Ikävä
      75
      3137
    3. Mä sanon tän suoraan.

      Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.
      Ikävä
      68
      3012
    4. On olemassa tiettyjä sääntöjä!

      Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle
      Ikävä
      66
      2671
    5. Oliko pakko olla taas tyly?

      Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli
      Ikävä
      44
      2182
    6. Olen niin yksinäinen...

      ... puhukaa mulle jotain kivaa 🥺
      Ikävä
      61
      1739
    7. Huomenna heitän järjen

      romukoppaan ja annan tunteen viedä. Kerran tässä kuitenkin vain eletään. Muistan myös jonkun minua viisaamman sanoneen,
      Ikävä
      25
      1707
    8. Lähtisitkö nainen

      🚐Reissuun matkailuautolla🤔 👋😎❤️
      Ikävä
      35
      1705
    9. Hyvää huomenta

      Hyvää huomenta ja alkavaa viikonloppua ihanalle naiselle! Mitä ikinä teetkään, niin täälä sua yksi miekkonen ajattelee.
      Ikävä
      18
      1689
    10. Perjantai-ilta ootko nainen menos

      Bilettää löytyyks jäbii? Tai jotain muita
      Ikävä
      60
      1628
    Aihe