Hei voiskos joku viisaampi kertoo mulle, että miten tommonen sovitin sitten asennetaan telkkariin? Ja mitä mä hyödyn siitä, eli mitä sillä voi sitten tehdä? :)
Wlan sovitin Sony TV
Cartsa
2
338
Vastaukset
Mistä televisiosta on kyse?
- KDL46
Minulla on Telewell TW-EA 510 reititin, johon olen laittanut nettiyhteyttä (Dna 4G/DC) hoitavan mokkulan. Reitittimestä on verkkokaapeli telkkariin, tietokoneille on reitittimestä Wlan-yhteys. Toimii kuin unelma. Systeemiä voi soveltaen käyttää myös ADSL-yhteyteen. Turha mitään erillisiä sovittimia hankkia. Telkkarini on Sony KDL46-700.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1562751
En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1541689Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1461674Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1501423- 711387
Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall3131257The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut171206- 156996
Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek24960Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta
Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht58911